به صفحه های اینستاگرام ما بپیوندید
×

با روغن جادوی طبیعت سر خود را پر مو کنید

معجزه جادوی طبیعت

برخی از افراد را دیده اید که شاید بدون هیچ تلاش مضاعفی رشد جالب توجهی در موهای خود دارند؟ اگر می‌خواهید بدانید چطور شاهد رشد سریعتر موهای خود باشید، مطلب درستی را انتخاب کرده اید! روغن جادوی طبیعت همان عنصر گمشده ای است که به دنبال آن هستید. به طور کلی نرخ رشد مو توسط ترکیبی از مسائل، از جمله ژنتیک، سبک آرایش مو و غیره تحت تاثیر قرار می‌گیرد. افزایش رشد مو می‌تواند برای عده ای افراد سودجو یک کسب ‌و کار فریبنده باشد. اما در این مطلب قصد داریم روغن جادوی طبیعت را به شما معرفی کنیم که خواص بینظیر طبیعی و بدون هیچ ماده اضافی را در اختیارتان قرار می دهد.
در طول سال ‌ها، ما بارها و بارها محصولات مختلف بهبود رشد مو و درمان ‌های خانگی را در تلاش برای به دست آوردن موهایی بلند و خوش حالت استفاده کرده ایم. بعد از یک عالمه مطالعه و آزمون و خطا، بالاخره فرمولی پیدا شد که واقعا کارساز بود، و نام جادوی طبیعت بر آن نهانده شد.
می‌دانیم که باور کردنش مشکل است، اما این مقاله واقعا می‌تواند به شما یاد دهد که چطور موهای خود را در یک عرض مدت مشخص و محدود به منطقی ترین شکل با بهترین روغن مو تقویت کرده، و از شر خرج های بیهوده و اضافی سابق رها شوید.

روغن گیاهی از طبیعت

جادوی طبیعت

پاسخ به یک سوال اساسی،آیا می‌توان فاز آناژن را برای رشد بهتر مو افزایش داد؟

طول فاز آناژن به این بستگی دارد که موهای شما چقدر بلند است، و اگر سلول ‌های پایه فولیکول های سرتان به تکثیر کردن و تبدیل شدن به سلول‌های مویی ادامه ‌دهند، مو رشد می‌کند. زیرا سلول های ماتریسی در رسیدن به فولیکول فوقانی بخشی از ساختار خود را از دست می دهند. ساختار از دست داده شده شده با کراتین ها ترکیب می شود تا رشته های مویی خارج شود که از سطح پوست شما به طور طبیعی بیرون می آیند.
محققان هنوز در جستجوی راه حلی هستند که بدن ما را تحریک کرده و مرحله آناژن را تغییر دهد. اما در عین حال مراحل استفاده از روغن جادو طبیعت تا جای ممکن مشکل ریزش مو را حل کرده و شما می‌توانید برای ارتقا موی سالم در طول فاز آناژن از این جادوی طبیعت استفاده کنید.

چگونه رشد مو با را با روغن جادوی طبیعت بهبود دهیم؟

روغن مو جادوی طبیعت نقشی بیشتر از یک روغن ساده، مثل روغن های نارگیل، روغن درخت چای یا مثلا روغن جوجوبا دارد. این روغن ( که به دو شکل عرضه می شود)، ترکیبی از روغن ها و عصاره های طبیعی است که در فاز رشد مو وظیفه رساندن تغذیه و مواد ضروری که شاید از طریق خوراک به انسان منتقل نمی شود را بر عهده دارد. در این روغن جادوی طبیعت ویتامین های متعددی موجود است که هرکدام در رشد هر چه بهتر بافت مو نقش موثری ایفا می کنند.
روغن مو جادوی طبیعت می‌تواند به تغذیه تمام پوست سر و نوک ساقه مو شما کمک کند، اما به خصوص برای دریافت ظاهری درخشنده و بدون خشکی مفید است. دلیل آن این است که آبرسانی و رطوبت رسانی به پوست سر را افزایش می‌دهد. و چه بهتر که بجای تزریق و القای مصنوعی رطوبت با مواد مرسوم و شیمیایی پوست سر خود را به شکل عادی و نرمال با روغن جادوی طبیعت تغذیه کنیم.
با اینکه بسیاری از محصولات زیبایی ادعا می‌کنند که تولید کلاژن را تشویق می‌کنند، مهم است که کلاژن را از داخل و هم خارج افزایش دهید، به خصوص وقتی که در سنین میانسالی قرار دارید و نحوه آبرسانی به پوست سرتان کند تر از یک شخص جوان انجام می شود.

بهترین روغن جادوی طبیعت

روغن مو

پاکسازی مو یا سم زدایی مو

شرکت ‌های سودجو ممکن است سعی کنند شما را متقاعد کنند که یک پاک کننده مو کل زندگی شما را تغییر خواهد داد، و به نوعی دیگر شاهد ریزش مو یا مشکلات مشابه آن نخواهید بود. اما این مسئله دروغی محض است. انجام یک پاک ‌سازی کامل برای موی شما وحشتناک است، زیرا به طور کلی مواد مغذی که مو برای رشد بهتر به آنها نیاز دارد، به طور کلی از بین خواهد رفت و عملاً هیچ چیزی برای رشد بهتر موهایتان وجود نخواهد داشت.
در عین حال، بعد از انجام یک پاک‌سازی کامل حتی برای یک هفته، متوجه خواهید شد که رشد موهایتان تا چه حد افت کرده و ظاهر آن نیز کدر و بی روح خواهد بود. در عین حال روغن جادوی طبیعت از چنین مشکلاتی شما را در امان نگه می دارد، چرا که بسیاری از مواد داخل آن نه تنها برای تغذیه و رشد موهای شما عالی عمل می کند، بلکه برای بهبود وضعیت سرتان( شوره) نیز در طی مدت استفاده به طور ویژه طراحی شده است.
همواره به پوست سر خود توجه کنید
دیدن مو در ابتدا آسان است و فرض کنید که یک محصول برای شما کار می‌کند، اما توصیه عمومی بر این است که برای دریافت هرچه بهتر نتیجه از یک محصول خاص در ابتدای امر به پوست سرتان دقت کنید. ببینید که آیا پوست سر نرم، مرطوب، و انعطاف‌پذیر می‌شود؟ در همین رابطه می توان مشابه پوست صورت به درک هرچه بهتر این مسئله پرداخت. همیشه برای تقویت پوست صورت با محصولات خاص باید ظاهر آن را بررسی کرد و سپس به دریافت نتیجه ممکن امیدوار شد.
برای تقویت مو و پوست سر نیز چنین مسئله ای صدق می کند. با موهای خود به گونه‌ای رفتار کنید که با پوست سرخود رفتار می‌کنید. پس اگر کیسه‌ های ترشحی مو مسدود و متراکم هستند، هیچ راهی وجود ندارد که به خوبی رشد کنند. روغن جادوی طبیعت راه تنفس و عملکرد بهتر را برای کیسه های ترشحی مو باز میگذارد و از طرفی پوست سر را نرم، انعطاف پذیر می کند. در نهایت با استفاده از روغن جادوی طبیعت هیچ شوره یا مشکلی برای ادامه فعالیت این کیسه های ترشحی وجود نخواهد داشت.

تقویت مو

تاثیر گرما و سرما بر ریزش یا رشد مو

این واقعیتی انکار نشدنی است که گرما به موهای ما آسیب می‌رساند. فقط به این خاطر که ما نمی‌توانیم گرما را حس کنیم، به این معنا نیست که بر روی موهای ما تاثیری نخواهد داشت. مثل اتو زدن مو، قرار گیری چند ساعته جلوی آفتاب یا موارد مشابه. حتی این مسئله برای هوای بسیار سرد هم صدق می کند و موهای شما در برابر هوا سرد خشک و شکننده خواهد شد
اگر می‌خواهید موهای خود را به سرعت رشد دهید، بهترین کاری که باید بکنید این است که آن را در دمای طبیعی و فارغ از کاربرد اتو مو، بابلیس قرار دهید. در فصل های سرد که علاوه بر پوست مو هم دچار خشکی می شود و رطوبت رسانی به آن کمتر از فصول گرم و معتدل اتفاق می افتد بهتر است از روغن جادوی طبیعت استفاده کنید. البته استفاده از این روغن در فصل های گرم رطوبت رسانی و تنظیم شرایط پوستی را برای شما تسهیل می کند.

درمان رشد مو با روغن جادو طبیعت

دامنه رشد مو شامل درمان مو با روغن جادوی طبیعت است که حاوی یک مجتمع منحصر به فرد Pro-Growth می باشد که پروتئین بالایی دارد. این مسئله به لقاح فولیکول های مو و ترغیب رشد جدید و همچنین پایدار ماندن موهای موجود در پوست سر شما کمک می کند. لازم به ذکر است که پروتئین به رشد موی شما کمک می‌کند و از آسیب شیمیایی و محیطی محافظت می‌کند. اگر اغلب با استفاده از درمان روغن جادوی طبیعت، رطوبت رسانی را به موهای خود اضافه یا اعمال کنید، می‌توانید مطمئن باشید که مشکل بیشتری برایتان بوجود نخواهد آمد
• پس رشد موی جدید و شکست یا خشکی کم‌تر مو به درمان رشد مو منجر می شود.
پس نیازی به استفاده از تمام محصولات موجود ندارید، اما ما به شدت توصیه می‌کنیم که روش درمان طبیعی ارائه شده توسط oil-ir.com را به کار ببرید. این روغن جادوی طبیعت می‌تواند هر بار که موهای خود را با این روغن طبیعی ماساژ میدهید، مورد استفاده قرار گیرد. پس عملاً هم تغذیه رسانی به پوست و موهایتان انجام می شود و هم بدون پیشامد عارضه جانبی مشکل ریزش مو یا کم پشت بودن مو را درمان کرده اید.
برخی ممکن است مراقبت از مو به روش کوتاه کردن و یا تمیز کردن مو با درمان های خانگی را توصیه کنند. در این روش ها باید به شکل تخصصی به نوع مو شما نگاه شود تا مشکل جدیدی بوجود نیاید. در صورتیکه مراقبت و درمان مشکلات مو با روغن جادوی طبیعت برای تمامی پوست ها با هر نوع ویژگی و هر مشکلی کارساز خواهد بود. کشف بهترین روغن برای مو  مانند یک شاه کلید که برای هر نوع مشکل مو و پوست سرتان راهگشا خواهد بود.
مرطوب کردن مو به طور مرتب می‌تواند باعث افزایش استحکام و کاهش شکستگی آن شود چون حالت خشکی در رابطه با آن از بین می رود. روغن جادوی طبیعت، یک درمان بزرگ برای موهای مختلف با هر شکل و ظاهر است.
بدون استفاده از این روغن جادوی طبیعت شاید روند رشد مو شما به شکل عادی و معضلات رایج آن خواهد بود. اما با کمک روغن جادوی طبیعت روند ارتقا بافت و بهبود شرایط پوست سرتان به شکل ویژه ای دنبال خواهد شد. در نتیجه بهبود رشد مو و عبور از معضل ریزش مو غیر طبیعی را شاهد خواهید بود.

کشف روغن جادویی از دل طبیعت

ریزش مو

اعمال روغن جادوی طبیعت برای رفع همیشگی ریزش مو

شما می توانید ساعاتی قبل از به حمام رفتن مقداری از این روغن جادوی طبیعت را روی سرتان بریزید و به خوبی با انگشت و سپس شانه ماساژ دهید. طبق نتایج بدست آمده از مصرف این روغن بسیاری از افراد پس از 3 ماه استفاده مکرر شاهد رشد دائمی موهای خود بوده اند و معضلات سابق را تجربه نکرده اند.
از اعمال روغن‌ ها و محصولات مشابه برای درمان ریزش مو به طور مستقیم به پوست خود اجتناب کنید. در بسیاری از موارد همواره توصیه می شود که از این روغن ها در شامپو خود استفاده کنید یا مثلا آنها را رقیق نموده و سپس استفاده کنید. تاثیر روغن جادوی طبیعت فارغ از این مباحث است و در ترکیب بندی آن سعی بر این بوده است تا بدون وجود مشکل آن را به طور مستقیم به کف سر و ساقه موها اعمال کنید و پس از زمان گفته شده منتظر دریافت نتیجه آنی باشید.
آزمایشات متعددی روی روغن جادوی طبیعت انجام شده است و تاثیر گذاری آن به طور کلی مورد ارزیابی قرار گرفته است. روغن جادوی طبیعت در دو شکل با نام های روغن ترکیبی گیاهی سوپر میکس مو و روغن ترکیبی گیاهی میکس مو ارائه شده است، که از سایت رسمی آن یعنی oil-ir.com قابل تهیه اند.