به صفحه های اینستاگرام ما بپیوندید
×

درباره ما

بنام خالق طبیعت
ما مفتخریم به عنوان اولین شرکت با مجوز صنایع مبنی بر فروش و تولید و صادرات و مبتکر علمی در خصوص تولید عصاره های ترکیبی گیاهی در بطری های شیشه ای، خودمون و نوع فعالیتمون رو بهتون معرفی کنیم.
از یک تجربه شخصی و رفت و آمدی که به روستاهای اطراف تهران داشتیم شروع شد..
تمام راه هایی که رفتیم علمش رو کسب کردیم در موردش تحقیق کردیم و شروع کردیم به تولید و عرضه…
به خاطرآگاهی که تو این زمینه کسب کردیم ادعا داریم که عصاره های گیاهی باید در بطری های شیشه ای نگه داری بشن حتی اگه هزینه زیادی داشته باشه، با این ادعامون تابو شکنی کردیم و ثابت کردیم که از نظر علمی درست میگیم.
تو این راه با مخالفت های زیادی روبه رو شدیم، و مورد تمسخرهای زیادی قرار گرفتیم آزمون و خطاهای زیادی داشتیم ولی نا امید نشدیم تا بالاخره تونستیم به فرمولی انحصاری دست پیدا کنیم و بهترین رو تولید کنیم و با علممون به همه ثابت کنیم که با ترکیب عصاره های گیاهی سرد و گرم میتونه تاثیرات زیادی روی درمان ریزش مو، ضخامت مو، و رویش مجدد داشته باشه.
پیج ها و و بسایت های زیادی در شبکه اجتماعی از ما کپی کردند ولی مهم ترین دستاوردمان یعنی تجربه و بعد فرمول های ترکیبی روغن های گیاهی که حاصل هزاران آزمون و خطای تیممون بود در انحصار خودمون باقی موند.
عرضه محصولات اول از بستگانمون شروع شد و بعد دوستانمون در تهران و شهرستانها و بعد از مدتی کل ایران و هم اکنون سفارشات از 20 کشور دنیا…
برگ برنده ما صداقتی ست که از آغاز تا کنون پیشه کردیم و با حمایت و اعتماد شما رشد کردیم و همچنان خدمتگزار شما هستیم.
امروز مدعی هستیم محصولاتمون در خصوص ریزش مو، احیا بدنه ی مو، تقویت مژه و ابرو، انواع پوست و ریش آقایان بهترینند…
همیشه اعتقاد داشتیم که انسان از جنس طبیعت است و باید با طبیعت درمان شود پس ( تجارت سازان جادوی طبیعت) را با آرم تجاری oil.ir ثبت کردیم که در فضای اینستاگرام هم می تونید ما رو دنبال کنید
امروزه از بعضی همکارانمون به دلیل ادعای کاذب در خصوص علم ترکیب روغنهای گیاهی اندوهگین هستیم چرا که سلامتی و اعتماد مردم براشون مهم نیست و پارافین های آب شده همراه با کمی اسانس و رنگ به اسم روغن های گیاهی عرضه می کنندکه بسیار متاثر کننده ست. ما خوشحالیم که با حفظ صداقت در این راه و با توجه به مشکلات تولیدی و اقتصادی حاکم بر کشورمون تونستیم ثابت کنیم که وجدان کاری هنوز زنده است.
در آخر ممنونیم از اینکه با ما همراه بودید و خوشحال میشیم #سوپر میکس مو رو در شبکه های اجتماعی اینستاگرام دنبال کنید و نظراتتون رو با ایمیل…. با ما در میون بزارید.
با آرزوی شادی و سلامتی برای شما عزیزان
با تشکر
مدیر عامل
فراز احمدی