به صفحه های اینستاگرام ما بپیوندید
×

اصول نگهداری ریش و سبیل با روغن گیاهی برای ریش

روغن گیاهی برای ریش آقایان

اصول نگهداری ریش و سبیل با روغن گیاهی برای ریش

حتماً تا به حال راه های زیادی را برای رشد و پرپشتی ریش خود استفاده کرده، اما نتیجه نگرفته اید. روغن گیاهی برای ریش همان محصولی است که کمک می کند، هم رشد ریش شما ارتقا یابد و هم اینکه جاهای خالی ریش نظیر نواحی اطراف لب، اطراف چانه و نواحی نزدیک به گونه ها از بین بروند.

اما چگونه روغن گیاهی برای ریش کمک می کند تا محاسن صورتتان جذاب تر بنظر برسد؟ در اصل روغن گیاهی برای ریش با نام روغن ترکیبی گیاهی میکس ریش، مثل یک متخصص عمل می کند؛ و با ساختار گیاهی موجود در خود به سراغ تحریک نواحی خالی رفته و کمک می کند، تا با مرور زمان و تقویت فولیکول های ریش و سبیل به مردی جذاب در بین دوستان آشنایان و از همه مهمتر، خودتان تبدیل شوید.

 

3 نکته برای مصرف روغن گیاهی برای ریش آقایان از دوران بلوغ

ریش و سبیل مانند موی سر برای بعضی از آقایان حکم یک عضو کلیدی و مهم مانند چشم ها را دارد؛ که به آنها کمک می کند چهره ی متفاوتی با سایرین داشته باشند. درست است که ریش و سبیل ها با تفاوت رنگ و فرم یا شکل برای تمامی مردان دنیا یکسانند، اما ایجاد تغییرات ظاهری و باطنی برای برخی افراد به میزانی اهمیت دارد، که هر ساله برخی در مسابقات زیباترین ریش شرکت می کنند، و جایزه هم دریافت می نمایند!

پس این موضوع اهمیت ظاهر ریش و سبیل را به ما نشان می دهد. متخصصانی که در صدد طراحی و ساخت روغن گیاهی برای ریش با نام روغن ترکیبی گیاهی میکس ریش برآمده اند به اهمیت کلیدی این موضوع پی برده و سعی دارند تا گام مهمی در استفاده از محصولات طبیعی به جای محصولات مختلف شیمیایی با سودجویی های پنهان بردارند.

حتی اگر شما قصد نداشته باشید که در هیچ نوع مسابقه شرکت کنید یا حتی به فکر فرم و مدل بخشیدن به ریش های خود نباشید، بازهم جای خالی ریش های درنیامده یا کم پشتی آن ها اعتماد به نفستان را قلقلک خواهد داد که، از خواص و مصرف روغن ریش آگاه شوید.

لازم به ذکر است که استفاده از روغن گیاهی برای ریش نه تنها عوارضی ندارد بلکه سود آوری از مصرف آن دو برابر حالتی است که از مواد شیمیایی با عوارض پوستی استفاده می نمایید. خب حالا نوبت آن است که به سراغ نکات مرتبط با خرید و مصرف روغن گیاهی برای ریش به نام روغن ترکیبی گیاهی میکس ریش برویم.

 

بیشتر بخوانید : روغن مو برای رویش و افزایش ضخامت مو 

روغن گیاهی برای ریش

  1. برای تاثیر پذیری روغن گیاهی برای ریش به رشد زمان بدهید.

این اولین و مهم‌ترین قدم است. خبر خوب این است که لازم نیست مدام اصطلاح کنید و روغن های جورواجور به صورت خود بمالید تا نتیجه دلخواه را دریافت کنید. این به معنی این است که جای هیچ استرس و نگرانی وجود ندارد. چرا که روغن گیاهی برای ریش با نام روغن ترکیبی گیاهی میکس ریش، در مدت زمان و دوره درمان مشخص نتایج نهایی را به بهترین شکل ممکن و با توجه به خواص فیزیکی و شکل ظاهری صورتتان در اختیار شما قرار می دهد. اما با این حال، ریش در حال رشد از ابتدای دوره بلوغ و سبز شدن جای ریش و سبیل مستلزم زمان و صبر است. پس هیچ راه میانبری وجود ندارد. هیچ کس نمی تواند ادعا کند که با مصرف یک هفته ای  فلان محصول می توانید ریش های پرپشتی مانند یک فرد بالغ و کامل داشته باشید.

در حقیقت، موهای صورت به طور متوسط ۱ / ۲ اینچ رشد می‌کنند. بنابراین اگر به دنبال ریش ۶ اینچی هستید، باید مدت زمان مشخصی را برای رشد آن و بیرون زدن نواحی خالی از ریش صرف کنید. البته این موضوع بسته به بدن افراد ممکن است کمی متغیر باشد. اما عموماً اندازه اصلی رشد ریش همین میزان است.  باید بدانید که ریش ها به میزان متفاوتی رشد می‌کنند. این مسئله حتی در مورد رشد ضخامت ریش با کمک روغن گیاهی برای ریش نیز صادق است. بعد از مصرف این روغن همچنین می توانید شاهد نرم تر شدن، درخشان شدن و براق شدن طبیعی محاسن خویش باشید.

بهترین روغن گیاهی برای ریش

رشد ریش

 

  1. برای رشد بهتر به ریش خود رسیدگی کنید.

روغن گیاهی برای ریش خواص و ترکیباتی دارد که موی صورت شما را مرطوب نگه می‌دارد و بوی خوبی هم می‌دهد. عمده کسانی که توقع دارند ریش پرپشت و سبیل های خوش فرم داشته باشند عموماً به آن رسیدگی نمی کنند. این مسئله باعث تاثیر منفی هم در ظاهر هم در روند رشد ریش هایتان می گذارد. روغن گیاهی برای ریش با نام روغن ترکیبی گیاهی میکس ریش می تواند هم ظاهر ریش شما را تحت تاثیر قرار دهد و هم از عمق به آن رسیدگی کند. اگر ریش خشک و زمختی دارید ترکیبات گیاهی روغن گیاهی  برای ریش کاملاً مناسب و مفید برای آن عمل می کند. پس جای نگرانی وجود ندارد.

حتی اگر نمی خواهید که ریش بلندی داشته باشید و وجود ته ریش صورت شما را جذابتر میکند، باز هم می توانید به روغن گیاهی برای ریش اعتماد کنید. این روغن برای تقویت ظاهری و حالت نرم صورت شما بسیار ویژه عمل میکند. ترکیبات روغن ترکیبی گیاهی میکس ریش در عین نایاب بودن، خواص یابنده ای دارد و کنترل زیبایی ته ریش شما را بر عهده می گیرد.

شانه کردن ریش تاثیر بسیاری زیادی پس از مصرف روغن گیاهی برای ریش شما دارد. و به نوعی بر بهبود تاثیر آن کمک شایانی خواهد کرد. از طرفی دیگر ساختار کلی ریش به یک پایه خوب نیاز دارد. بنابراین توجه داشته باشید که، حد فاصل بین چانه و گردن تان را بیشتر از حد کوتاه نکنید، تا به قول معروف ریش هایتان زودتر رشد کنند. اگر تمام موهای آن منطقه را خیلی کوتاه بگذارید، ظاهر ریش هایتان می‌تواند کمی عجیب و یا ناقص به نظر برسد.

  1. بهبود بخش‌های خوب ریش به کمک روغن گیاهی برای ریش

سبک‌ های مختلفی از ریش وجود دارد که می‌توانید آن‌ها را تجربه کنید. این سبک ها کاملاً به سلیقه شما، یا اینکه ظاهر صورتتان به چه شکل است، بستگی دارند. اما برای ظاهر منظم یا پرپشتی مناسب به روغن گیاهی برای ریش نیاز دارید، تا به طور کامل آن را تنظیم نمایید. حتی کسانی که ریش پرپشتی دارند می توانند از این روغن جهت ارتقا بافت و فولیکول های ساختار محاسن استفاده نمایند. بنابراین آخرین نکته مهم در مورد رشد و تقویت ریش و سبیل تان این است که بفهمید چه بخش‌هایی از موهای صورت شما قوی هستند تا بر روی آن‌ها سرمایه‌گذاری می‌کنند.

انتخاب روغن گیاهی برای ریش

روغن گیاهی

بیشتر بخوانید : درمان کم پشتی ریش و سبیل در آقایان

حفظ و نگهداری فیزیکی ریش ها برای بهبود رشد

همانطور که در بالا اشاره شد، بهترین کاری که باید در هنگام رشد ریش انجام دهید این است که، تیغ اصلاح را کنار بگذارید و با کمک روغن گیاهی برای ریش درمان مستمر را آغاز نمایید. رشد ریش ها اصولاً براساس طول اندازه‌گیری نمی‌شود، اما در حقیقت در عرض چند ماه می توانید به کمک روغن گیاهی برای ریش با نام روغن ترکیبی گیاهی میکس ریش، رشد طولی مشخص و چشمگیری را مشاهده نمایید.

ریش ۱ ماهه، ریش ۳ ماهه، ریش یکساله (ریش بلند در مدت زمان طولانی)، برای برخی مردان شبیه به یک آرزو هستند. اما این ها مواردی هستند که شما می توانید بدون وجود نگرانی خاصی و بدون اینکه ظاهرشان بد فرم شده یا از درون تقویت نشود، آن ها را به بهترین شکل فیزیکی نگهداری کنید. ریش های شما با هر مدت زمانی که روی صورتتان باقی می ماند، چالش‌های متفاوتی را ارائه می‌دهد. به عنوان مثال ریشی که تا 2 هفته روی صورت باقی می ماند کمی ژولیده می شود. و ممکن است احساس خارش رهایتان نکند.

دلیل اینکه ریش شما خارش دارد این است که وقتی آن را اصلاح می‌کنید، اساسا در حال ایجاد بخش های کوچک تیزی در نوک هر دانه‌ی مو هستید. یعنی بعد از هربار اصطلاح و رویش تا اندازه‌ای مشخص، ریش های شما حالت بازگشتی به خود می گیرند و می توانند روی پوستتان حالت خارش ایجاد کنند. با این حال به کمک روغن گیاهی برای ریش موهای صورتتان حالت نرم و خوش بافتی پیدا می کند، که خارش را تا حد بسیار زیادی کاهش داده و رشد ریش حتی بالاتر از 2 هفته شبیه به یک کابوس برای شما نخواهد بود.

مراقبت از ریش با روغن گیاهی برای ریش

تقویت ریش و سبیل

رشد فیزیکی ریش ها با کمک روغن ترکیبی گیاهی سوپر میکس ریش

ژنتیک در اصل هر موضوع مربوط به ریش را کنترل و تعیین می کند. مواردی مثل استرس، رژیم بد و آسیب فیزیکی می‌تواند به پتانسیل کامل رشد محاسن شما آسیب برساند. اگر می‌خواهید ریش خود را بلند کنید، در اینجا چند نکته ساده وجود دارد که، باعث می‌شود که ریش بلندتر و بهتر شود.

رژیم غذایی نادرست، استفاده از روغن های مختلف شیمیایی، کاهش استرس و مشغله های روزمره باز هم تاثیر خود را بر روند رشد موهای صورتتان می گذراند. شاید با خودتان فکر کنید که مکمل‌ها می توانند کمکی به رشد ریش هایتان بکنند، اما این تصور اشتباه است. استفاده از روغن گیاهی برای ریش با نام روغن ترکیبی گیاهی سوپر میکس ریش کمک می کند، تا در هر صورت به آنچه که می خواهید دست پیدا کنید.

روغن گیاهی برای ریش نه به افزایش هورمون های مردانه جهت رشد بهتر موهای صورت تلقین می کند، و نه عوارض جانبی دارد. بلکه از چندین گیاه طبیعی فرآوری شده که ترکیب آنها می تواند نهایت تاثیر گذاری را در اختیارتان قرار دهد. این روغن گیاهی برای ریش اگر به طور مکرر با رعایت نکات گفته شده استفاده شود، نیاز شما را به استفاده از محصولات دیگر تا نزدیک به صفر درصد کاهش خواهد داد.