به صفحه های اینستاگرام ما بپیوندید
×

درمان کم پشتی ارثی ریش آقایان با روغن های گیاهی

بهترین روغن گیاهی برای ریش

درمان کم پشتی ارثی ریش آقایان با روغن های گیاهی:

ریش و سیبیل و فواید آن برای مردان

گذاشتن ریش و سیبیل برای مردان به ویژه جوانان و نوجوانان از اهمیت بالایی برخوردار است طوری که عده ای از آن ها برای داشتن ریش و سیبیل پرپشت دست به دامن روش های متنوعی از جمله استفاده از روغن های مختلف ، کاشت های ریش و سیبیل ،متوسل شدن به رژیم های های هورمونی و بسیاری از روش های دیگر می شوند . کم پشتی ریش و سیبیل می تواند دلایل متنوعی از جمله سیگار کشیدن ، ارثی بودن ، بیماری های پوستی ، شیمی درمانی ها و …  داشته باشد .

یکی از فوایدی که ریش و سیبیل و به طور کلی موی صورت برای مردان دارد ، این است که صورت آن ها را از اشعه های مضر خورشید محافظت می کند . از جنبه های دیگر اگر این مسأله را بررسی کنیم ، می توان کمک داشتن ریش در بین جوانان و نوجوانان نوعی تیپ و پرستیژ محسوب می شود .

استفاده از روغن گیاهی برای ریش و سیبیل بسیار موثر است که گاهی دسترسی به بعضی از روغن ها امکان پذیر نمی باشد که در این صورت می توان به سراغ روغن های بهداشتی و محصولات حاوی آن ها رفت که امروزه محصولات گیاهی و روغنی زیادی با مارک های متنوع وجود دارد که یکی از پرطرفدارترین این مارک ها به لحاظ گیاهی و ارگانیک بودن ، oil-ir  می باشد  که میکس و انواع روغن گیاهی برای ریش ، پرپشت کردن مو، محاظت و مرطوب کردن پوست عرضه می نماید . در ادامه مقاله با ویژگی این محصولات متنوع بیشتر آشنا می شویم .

داشتن ریش و سیبیل پرپشت برای بسیاری ازمردان جوان و نوجوان از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد .

درمان کم پشتی ارثی ریش

بیشتر بخوانید : روغن مو برای رویش و افزایش ضخامت مو 

 

بهترین نوع روغن گیاهی برای ریش

گاهی تنها داشتن یک رژیم غذایی مناسب و داشتن سبک زندگی سالم نمی تواند جوابگو و راه حلی برای پرپشت کردن ریش و سیبیل باشد ، چرا که بعضی مردان به طور ارثی و ژنتیکی ریش و سیبیل کم پشتی دارند که برای درمان جدا از روش های کاشت ، می توانند به سراغ روغن گیاهی برای ریش و سیبیل خود و پرپشت کردن آن ها بروند .  شاید سوالی که پیش بیاید این باشد کدام روغن ها در پر پشت کردن موهای ریش و سیبیل موثرترند . از جمله روغن های موثر می توان به موارد زیر اشاره نمود :

1 . روغن کرچک روغن گیاهی برای ریش

این روغن خواص و کاربردهای فراوانی دارد که مهمترین کاربرد آن کمک به پرپشت کردن و ضخیم کردن موها می باشد . امروزه محصولات زیادی حاوی این روغن تولید می شود که افراد باید دقت نمایند که روغن ریش که خریداری می کنید از مکان های مورد اعتماد و بهداشتی و ارگانیک باشد .

2 . روغن آرگان

از دیگر روغن ها روغن آرگان می باشد که روغن گیاهی برای ریش و موها به شمار می آید . دسترسی به اصل این نوع روغن کار راحتی نمی باشد و شاید به نام این روغن سودجویان روغن های نامرغوب و فیک به مشتریان بدهند . بهتر برای تهیه این نوع روغن نیز به سراغ فروشگاه ها و مکان های بهداشتی رفت . یکی از معروفترین مارک های روغن گیاهی برای ریش که هم حاوی خود روغن آرگان و هم میکس این روغن با روغن های مفید دیگر می باشد ، محصولات oil-ir می باشد که کاملا گیاهی و طبیعی می باشند .

 

3 . روغن بادام تلخ و شیرین

روغن بادام ، که نوعی روغن گیاهی برای ریش و موها محسوب می شود ، امروزه طرفداران زیادی در بین مردان و زنان دارد . مردان برای پرپشت کردن ریش و سیبیل خود و زنان برای پرپشت کردن و ضخیم کردن موهای سر ، ابروها و مژه های خود به سراغ روغن های بادام تلخ و شیرین می روند . برای دسترسی به نوع اصل و بهداشتی این نوع روغن ها ، بهتر است به سراغ محصولات بهداشتی که یا حاوی این روغن ها می باشند و یا این روغن ها را به طور مستقیم عرضه می کنند برویم و سلامتی پوست و موی خود را فدای هزینه های کم و محصولات قلابی ننماییم ، چرا که روغن های نامرغوب و غیر بهداشتی عوارض جبران ناپذیری را به پوست و موی افراد وارد می کنند .

 

4 . روغن رزماری روغن گیاهی برای ریش و مو

روغن رزماری یکی از موثرترین و شگفت انگیزترین نوع روغن گیاهی برای ریش و پرپشت کردن آن و موهای سر ، مژه و ابروها می شود که افراد ممکن ناشیانه و در پی این نوع روغن گول نوع غیر اصل آن شوند .

از جمله خواص این نوع روغن ، پرپشت کردن ، ضخیم کردن ، افزایش رشد و تحریک ریشه های مو می شود که محصولات زیادی حاوی این روغن و عصاره گیاه آن در بازار رواج پیدا کرده است و این محصولات در قالب روغن ها ، شامپوها و … عرضه می شوند .

یکی از موثرترین و بهداشتی ترین نوع این محصولات ، محصولات مارک oil –ir می باشند که با مناسب ترین قیمت ها و با داشتن نشان های استاندارد در بازار عرضه می شوند .برای درمان کم پشت ارثی ریش می توان از روغن گیاهی برای ریش استفاده کرد .

 

5 . روغن نارگیل

ماساژ دادن پوست صورت و استفاده اصولی از این روغن گیاهی برای ریش بسیار موثر می باشد و حتی می تواند در کمترین زمان ممکن به مردانی که به دلایل مختلف حتی به صورت ارثی از کم پشتی ریش و سیبیل خود رنج می برند ، کمک می کند که موهای ریش آن ها پرپشت تر از قبل گردد ، چرا که امروزه بیشتر مردان جوان و نوع جوان دوس دارند حتی برای تنوع و مدگرایی، ریش بگذارند .

این نوع روغن به دلیل اینکه باعث می شود سلامتی فولیکول های مو را از طریق خون رسانی و تغذیه آن ها تأمین کند ، نیز امروزه طرفداران زیادی در بین افراد مختلف به ویژه جوانان پیدا کرده است . معمولا هنگام استفاده از انواع روغن های موثر در رشد مو می بایست حداقل یک ربع آن ها را بر روی پوست صورت ماساژ داد و سپس صورت را با آب سرد شستشو داد تا بتوان نتایج بهتری را از استفاده از این روغن ها به دست آورد .

 

6 . روغن آمله یا روغن انگور فرنگی روغن گیاهی برای ریش

یکی دیگر از موثرترین نوع روغن گیاهی برای ریش و  پرپشت کردن آن ، روغن آمله می باشد که این نوع روغن ریشه موهای صورت را تحریک می کند و باعث رشد بیشتر و تقویت آن ها می شود . تعداد روزهای مورد نیاز برای نتیجه گرفتن از مصرف روغن ها ، حداقل سه هفته می باشد . همچنین می بایست روش صحیح استفاده از روغن های گیاهی مورد استفاده را بدانیم تا بتوانیم به نتیجه دلخواه خود برسیم .

 

7 . روغن أکالیپتوس

این روغن گیاهی برای ریش و سیبیل ، رشد ابروها ، مژه ها و موی سر موثر می باشد. نکته ای که در مصرف این روغن باید رعایت شود ، این است که هنگام استفاده از روغن أکالیپوس باید آن را با آب رقیق نمود . همچنین در هنگام خرید این نوع روغن نیز همچون روغن های دیگر باید دقت نماییم که از مکان ها بهداشتی و محصولات بهداشتی خریداری نماییم . یکی از محصولاتی که تمام ویژگی های یک روغن بهداشتی ، گیاهی و با قیمت مناسب را دارا می باشد ، محصول میکس روغن گیاهی برای ریش oil-ir می باشد که به طور کاملا طبیعی و گیاهی تهیه شده اند .

 

معرفی محصولات گیاهی oil-ir

شرکت oil-ir با عرضه بهترین روغن های گیاهی و طبیعی و موثر برای رشد موها ، پرپشت کردن ریش و سیبیل ، رشد و بازسازی مژه ها ، ابروها و نیز روغن های مخصوص رفع چین و چروک خدمتی مفید به مشتریان و افرادی که به دنبال درمان بدون عوارض و سریع کم پشتی موهای خود می باشند ، انجام داده است . یکی از معروفترین و پرطرفدارین محصولات این شرکت ، میکس روغن گیاهی برای ریش می باشد که در مان کم پشتی های ریش و سیبیل که در اثر وراثت ، بیماری و تغییرات هورمونی و… دچار آن شده اند ، کمک می نماید .

معرفی روغن گیاهی برای ریش

بیشتر بخوانید : اصول نگهداری ریش و سبیل با روغن گیاهی برای ریش

 

معرفی روغن گیاهی میکس ریش  oil-ir

این محصول برای آن دسته از مردانی تهیه شده است که دارای ریش های کم پشت ، تنک و دارای جای خالی زیاد می باشند ، مناسب است . امروزه کمتر محصولی پیدا می شود که بتواند باعث ترمیم و پرپشت کردن موهای سر ، ریش و سیبیلی که به طور ارثی کم پشت می باشند ، موثر باشد اما روغن گیاهی میکس ریش oil-ir با داشتن عصاره طبیعی گیاهان می تواند برای این کار موثر واقع شود .

این روغن گیاهی برای ریش باعث می شود تمام مشکلاتی که آقایان با آن درگیرند از جمله کم پشتی ریش و سیبیل، رشد کم ، وز بودن آن و خشکی آن ها را برطرف نماید . طرز استفاده از این روغن گیاهی بدین صورت می باشد که ابتدا می بایست دست ها را شستشو داد سپس با نوک انگشتان مقداری از روغن را بر روی پوست مالیده و این کار را می بایست حداقل یک ربع انجام داد و این کار را می بایست هفته ای بیشتر از سه بار انجام داد و بهتر است از روغن گیاهی برای ریش استفاده کرد .

برترین روغن گیاهی برای ریش

روغن گیاهی برای ریش oil-irیکی از موثرترین روغن ها برای ترمیم ریش می باشد.