به صفحه های اینستاگرام ما بپیوندید
×

عوارض داروهای بدنسازی برای ریزش مو و روغن رویش مجدد مو

روغن رویش مجدد مو

چه بخواهیم و چه نخواهیم ریزش مو ممکن است در دوره های مختلف برایمان بوجود آید. این مسئله به سن یا جنسیت هم مرتبط نمی شود. مصرف و خرید روغن گیاهی مو مثل روغن رویش مجدد مو کمک می کند تا بیش از پیش درگیر این مشکل غیر قابل اجتناب نشوید.

طبق تحقیقات انجام گرفته در این رابطه، اغلب مردان از سن ۳۵ سالگی به بعد دچار ریزش مو می شوند. در سن ۵۰ سالگی، اکثریت قریب به اتفاق مردان از نازک شدن موهای خود رنج می‌برند. برای مردان و زنان ریزش مو می‌تواند در اوایل سن ۲۱ سالگی شروع شود. در اغلب موارد از دست رفتن مو ژنتیکی است، و از نسلی به نسل دیگر منتقل می‌شود. دلایل دیگر از دست دادن مو از شرایط پزشکی مانند تیروئید، کم‌خونی، آلوپسی و غیره تشکیل می شود. روغن رویش مجدد مو مهم ترین محصولی است که می تواند از دو جهت مورد استفاده قرار گیرد.

  1. روغن رویش مجدد مو تقویت کننده بافت و جلوگیری از ریزش مو ها است.
  2. روغن رویش مجدد مو عامل مهمی جهت رشد مجدد موهای از دست رفته می باشد.

بیماری‌هایی که باعث ایجاد زخم در سر می‌شوند، مانند لوپوس، منجر به از دست رفتن موها می‌شوند. عوامل دیگری برای ریزش مو می‌تواند به جهت کمبود ویتامین باشد، که به راحتی درمان می‌شوند. استرس و کاهش ناگهانی وزن نیز می‌تواند دلیل عمده از دست بخش قابل توجهی از مو ها شود. که با کمک روغن رویش مجدد مو قابل حل هستند. داروهای خاصی نیز وجود دارند که باعث تشدید این وضعیت می شوند. این دارو ها نظیر قرص‌های ضد افسردگی، رقیق کننده های خون، مسدود کننده ‌های بتا و غیره نیز می‌توانند باعث ریزش مو شوند. به دلیل وجود این عوامل مهم، مصرف روغن رویش مجدد مو یک امتیاز ویژه محسوب می شود.

خرید روغن رویش مجدد مو

روغن رویش مجدد مو

تاثیر دارو های بدنسازی برای ریزش مو ها چیست؟

بسیاری بر این باورند که بلند کردن وزنه سنگین و بدنسازی می‌تواند منجر به ریزش مو و طاس شدن افراد شود. اما آیا این موضوع با کمک روغن رویش مجدد مو قابل حل است. اما چطور؟ بدن‌سازی، افزایش وزن و تقویت ماهیچه ها در بدن انسان، تولید تستوسترون را در بدن انسان افزایش می‌دهد. اما افزایش تستوسترون به طور کلی علت ریزش مو در هنگام بدنسازی نیست.

به طور کلی، ترکیبی از چندین عامل دیگر مثل افزایش میزان کورتیزول و نیز افزایش حساسیت پوست سر به DHT است (دی‌هیدروتستوسترون) که به این ماجرا دامن می زند. در واقع ورزش کردن به کاهش میزان کورتیزول (هورمون استرس) در بدن مشهور است. علت اصلی از دست دادن مو افزایش سطح DHT است که محصول جانبی تستوسترون است. هرچه میزان تستوسترون بیشتر باشد، DHT بدن شما بیشتر خواهد شد. اما این افزایش DHT به اندازه کافی باعث کچل شدن و ریزش مو نمی شود. هورمون DHT با عمل 5-آلفا ردوکتاز بر تستوسترون تشکیل شده است.

آن‌هایی که دارای گرایش ژنتیکی ریزش مو هستند، متوجه خواهند شد که این امر بیشتر بر آن‌ها تاثیر می‌گذارد. هم چنین برخی افراد تستوسترون بیشتر نسبت به دیگران را تولید می‌کنند و برخی از آن‌ها بیشتر از دیگران تحت‌تاثیر از دست دادن موهایشان قرار می‌گیرند. جالب است توجه داشته باشید که تمرین‌های کاردیو می‌تواند به کاهش سطح DHT در جریان خون کمک کند در حالی که افزایش وزن اضافی می‌تواند، باعث افزایش تستوسترون شود. با این حال، همانطور که قبلا ذکر شد، روغن رویش مجدد مو کمک می کند که این فرآیند تحت کنترل شما در آید.

آیا کراتین می‌تواند باعث ریزش مو شود؟

کسانی که مکمل ‌های بدنسازی مانند آنابولیک استروئیدها، کراتین یا تزریق مواد مشابه را مصرف می کنند، احتمالا بیشتر تحت ‌تاثیر افزایش تستوسترون قرار می‌گیرند. زیرا باعث تسریع در مورد پیشگیری از نظر ژنتیکی می شود. مکمل‌ها که حاوی ویتامین A هستند نیز بیشتر می‌توانند، در ریزش مو نقش داشته باشند. مصرف منطقی این مواد در کنار روغن رویش مجدد مو معجزه می کند.

کراتین یک ماده ای است که اغلب در مکمل‌های ورزشی یافت می‌شود. این ماده به تقویت ماهیچه‌ها کمک می‌کند. این ماده شیمیایی به کیسه‌های ترشحی مو حمله نمی‌کند، اما مقدار تستوسترون را در جریان خون افزایش می‌دهد. این ماده واکنش شیمیایی DHT را تولید می‌کند که همانطور که ذکر شد باعث رشد الگوی طاسی می شود. عدم زیاده روی در مصرف این مکمل و خرید روغن رویش مجدد مو می تواند جلوی طاس شدن بیش از حد افراد را بگیرد.

بهترین روغن رویش مجدد مو

خرید روغن گیاهی

آیا DHEA می‌تواند باعث ریزش مو شود؟

دی هیدرواپی آندروسترون DHEA میزبان کاملی از اثرات مثبت بر روی بدن از افزایش قدرت ماهیچه و استخوان برای بهبود سیستم ایمنی بدن است. مکمل DHEA اغلب به خاطر توانایی اش برای کاهش چربی بدن و افزایش سوخت و ساز مصرف می شود. این مکمل برای لاغر کردن اثر مثبتی دارد. اما باعث ریزش مو می شود. هم چنین میزان تستوسترون فشار خون را افزایش می‌دهد و منجر به تولید DHT می‌شود. اگر شما تنها مواد شیمیایی را مصرف کنید، کاهش مو معمولا قابل‌بازگشت است، اما خرید و استفاده از روغن رویش مجدد مو کاری می کند که رویش دومرتبه مو ها و بهبود ظاهر آنان را شاهد باشید.

چاره درمان ریزش مو در بدنسازی با کمک روغن رویش مجدد مو

با توجه به حقایق گفته شده راه چاره چیست؟ باید ورزش کردن را رها کرد، تا رشد موها به حالت طبیعی خود باز گردند؟ پاسخ به این سوال منفی است. ثابت شده است که رها کردن ورزش و بدنسازی و مصرف مکمل های مذکور نمی توانند چرخه ی بهبود یافته ای را نصیب شما و موهایتان گردانند. رفع این حالت تنها می تواند با دوری از مواد شیمیایی برای تقویت مو و استفاده از روغن رویش مجدد مو ممکن شود. درست است که مصرف هر چیزی، من جمله مکمل های ورزشی باید به طور خاص و زیر نظر پزشک باشند. اما استفاده از روغن رویش مجدد مو کمک می کند تا تقویت و رشد موهایتان حالت طبیعی و فوق العاده خود را حفظ نماید.

روغن رویش مجدد مو مانند مکمل های تغذیه یا مواد شیمیایی نیست که تاثیرگذاری آن در کنار حفظ عوارض و مشکلات موجود ادامه یابد. بسیاری از افراد طاس یا کسانی که به تازگی مو کاشته اند به دنبال روشی برای تقویت و ظهور مجدد موهای از دست رفته می گردند. این در حالی است که دریافت نتیجه اثر بخش، می تواند بخش دیگری از عملکرد حیاتی بدن را تحت تاثیر قرار دهد.

تاثیر روغن رویش مجدد مو

اطمینان از دریافت نتیجه با روغن رویش مجدد مو حتمی است.

هزاران سال است که مواد شیمیایی مختلف برای تقویت موها یا رشد و احیای مجدد آنان تبلیغ می شود. اما بخش قابل توجهی از مردم دنیا از این تبلیغات سودی بهتری بدست نیاورده اند. عمده این تبلیغات پر زرق و برق مصرف دارو ها را با دریافت نتیجه در کوتاهترین زمان ممکن پیشنهاد می کنند. در حالیکه به دست گرفتن نتیجه ی اصلی و کامل تنها به لطف به خرج دادن حوصله، دقت، تلاش و پیگیری مکرر قابل انجام است.

روغن رویش مجدد مو نه از مواد شیمیایی استفاده می کند، و نه احیای مجدد موهای شما را در مبالغه آمیز ترین زمان و موقعیت تبلیغ می کند. هرکس بنا به جثه و شرایط زندگی و جسمانی یک نوع پاسخ خاص دریافت می کند. اما نکته ای که در کلیات این موضوع می توان به آن اشاره کرد این است، که نتیجه یافتن قطعی است. بسیاری از افراد از مواد و محصولات مختلف استفاده کرده اند؛ و چشم به راه دریافت نتیجه، فقط زمان با ارزش خود را تلف کرده اند. روغن رویش مجدد مو بدون هیچگونه اثر جانبی مضر یا بکار بردن مواد غیر استاندارد در اختیار شما قرار می گیرد، تا در نهایت این شما باشید که از نتیجه ی حتمی آن راضی بیرون می آیید.

 روغن رویش مجدد مو گیاهی میکس و سوپر میکس مو

استفاده از گیاهان متفاوت در درمان های مختلف، همیشه مصرف کننده ی آن را راضی و خوشحال از نتیجه خواهد گرداند. دو محصول مهم روغن گیاهی میکس مو و روغن ترکیبی گیاهی میکس مو با نقش های متفاوتی که برای موی سر شما بازی می کنند، می توانند با یکدیگر به عنوان روغن رویش مجدد مو گیاهی و نشات گرفته از دست های پرمهر طبیعت در اختیارتان قرار بگیرند. این دو روغن هر کدام با فرمولاسیون خاصی که دارند، می توانند شکل گیری مجدد موها، بازگرداندن حالت طبیعی و اولیه موها به سر و تحریک پوست را به خوبی انجام دهند.

شما می توانید این دو روغن رویش مجدد مو را بطور جداگانه تهیه و استفاده کنید. یا اینکه از هر دو در یک بازه ی زمانی مشخص برای دریافت نتیجه اثربخش بهره بجویید. انتخاب گزینه ی دوم همیشه بهتر است، و پیشنهاد می کنیم که از آن استفاده نمایید. عدم وجود نمونه مشابه این دو محصول به عنوان روغن رویش مجدد مو، چه از لحاظ ساخت و چه از نظر طراحی بسته بندی آنها را متمایز کرده است. این طرز ساخت و ارائه به سلامت و اصالت این روغن ها منجر می شود.

به همین سبب شناخت اصل بودن و تهیه‌ی این محصولات در قالب روغن رویش مجدد مو نمی تواند کار چندان سختی باشد. با مراجعه به سایت Oil-ir.com و بررسی ظاهری و خصوصیات درونی روغن های میکس و سوپر میکس مو از نعمت زیبایی مو ها مجدداً بهره مند می شوید. در نتیجه ی امر هم می توانید به ظاهری فرم بدن و تناسب اندام بپردازید و هم زیر نظر پزشک به مصرف مکمل های ورزشی نامبرده مشغول باشید.