به صفحه های اینستاگرام ما بپیوندید
×

ریزش مو فصلی و خرید روغن گیاهی مو جهت تقویت مو

خرید روغن گیاهی مو

آیا خرید روغن گیاهی مو و استفاده منظم از آن، به ریزش مو فصلی کمک می کند؟ با تشبیه سیستم بدن آدم ها به درختان درک ریزش مو فصلی هم چندان عجیب نخواهد بود. بله! ما هم دچار ریزش مو براساس فصل و تغییرات شرایط آب و هوایی می شویم؛ اما می توانیم برای تقویت و بهبود آن از استراتژی خرید روغن گیاهی مو بهره بجوییم. ریزش مو فصلی موضوعی است که ممکن است برای بسیاری از افراد اتفاق بیفتد.

بنابراین نباید نگران باشید که احتمالاً دچار ریزش مو ارثی هستید، یا رژیم غذایی تان آن چنان چشمگیر نبوده است تا بتوانید به موهایتان رسیدگی کنید. ریزش مو به یک یا دو مشکل وابسته نیست و این خبر خوبی برای افرادی است که، احتمال وجود هر مشکل به جز ریزش مو فصلی و درمان با خرید روغن گیاهی مو  را در مورد ظاهر خود پیش بینی می کنند.

این نوع ریزش با خرید روغن گیاهی مو قابل کنترل است، و در اصلی روغن رویش مجدد مو به جای جلوگیری در این نوع، کمک می کند تا موهای از دست رفته بسیار بهتر و قدرتمندتر از همیشه رشد داشته باشند.

آیا ریزش مو فصلی امری حقیقی است؟

قبل از دریافت نتیجه از خرید روغن گیاهی مو و استفاده از آن در ریزش مو فصلی باید از زیر و بم آن آگاه شویم. در اصل، ریزش مو فصلی قابل کنترل و بهبود است؛ شما با خرید روغن گیاهی مو در اواخر تابستان و اوایل پاییز که بیشتر از هر زمان دیگری ریزش مو اتفاق می افتد می توانید این موضوع را بهبود دهید چرا که مسئله ای بحرانی نیست.

در حدود این زمان از سال بسیاری از مردان و زنان (هر چند که زنان به طور خاص از ریزش موی بیشتر در هنگام شستشو در حمام و یا برس کشیدن) از حالت غیر عادی موهای خود آگاه می‌شوند. پس از تجزیه و تحلیل دقیق، محققان سوئدی تایید کرده‌اند که بخشی از ریزش مو در واقع فصلی است.

ما ریزش مو طبیعی را بر اساس شمارش تعداد مشخصی از موها بطور روزانه داریم که نتیجه مستقیم فاز های رشد مو هستند. یک رشته معمولی از مو یک چرخه زندگی بین ۲۴ تا ۷۲ ماه (۲ تا ۶ سال)دارد که در طی آن به طور طبیعی رشد خواهد کرد. با این حال، حدود ۱۰ درصد از موهای فرد ممکن است در دوران استراحت فرو بریزند که با خرید روغن گیاهی مو قابل تقویت خواهند بود.

تحقیقات نشان می‌دهد که زنان در ماه ‌های فصل تابستان نرخ بالاتری از ریزش مو طبیعی را تجربه می‌کنند، که در پاییز، حدود ۱۰۰ روز بعد، اثرات آن در ماه های مهر و آبان دیده می شود. دقیقا به همین دلیل است که ریزش مو فصلی اتفاق می‌افتد، اما برخی از افراد معتقد هستند که استرس ناشی از گرمای تابستان ممکن است دلیل اصلی ریزش مو فصلی باشد که در هر دو این موارد شما می توانید از خرید روغن گیاهی مو و کاربرد آن بهره مند شوید.

آیا ریزش مو های من عادی است؟ با خرید روغن گیاهی مو چه کمکی به آن می کنم؟

اولاً در هر شناختی برای درمان و تقویت بهتر است مطمئن شوید که، دلیل ریزش مو هایتان کاملاً طبیعی و فصلی است. عوامل دیگری نظیر اشعه ماوراء بنفش خورشید وجود دارند، که باعث تشدید ریزش مو می شوند و این نکته با پوشاندن سر مسئله ای قابل پیشگیری است.

اما برخی افراد بدون وجود این موضوع نیز ریزش مو بیشتری را تجربه می کنند. با اینکه خرید روغن گیاهی مو و استفاده منظم از آن تقریبا برای هر نوع ریزش مویی کار ساز است اما شناخت عامل وجود یا تحریک این مسئله درمان و پا گذاشتن در شرایط خاص را برای شما آسان تر خواهد کرد.

برای شناخت هرچه بهتر ریزش مو غیر فصلی برای خرید روغن گیاهی مو ابتدا به فرق سر عادی یا حتی کف پوست سرتان نگاه کنید. آیا بیش از حد نمایان است؟ شما می توانید این مقایسه را با دیگر افراد خانواده نیز داشته باشید. کف پوست سر نمایان و بسیار واضح اولین نشانه و گزینه ی در دسترسی است که، می توانید به آن رجوع کنید. در غیر این صورت ریزش مو سر شما دلیل دیگری می تواند داشته باشد و عمده دلیل آن طبیعی خواهد بود.

اگر بنا به هر دلیلی می خواهید موهای پرپشت و تقویت شده ای در بازه و فاز چرخه رشد مو داشته باشید می توانید، از تاثیرات نهایی خرید روغن گیاهی مو مطمئن باشید. این روغن در تمامی فاز های عمر یک تار مو می تواند به شما کمک کند. یکی روغن ترکیبی گیاهی سوپرمیکس مو و دومی روغن ترکیبی گیاهی میکس مو. این دو روغن با استفاده های خاص خود در پوست سر و بافت مو به شما در هر دوره ای از ریزش مو کمک خواهند کرد.

خرید روغن گیاهی مو برای موهای آسیب دیده

ریزش مو

دلایل ریزش موی فصلی در پاییز و خرید روغن گیاهی مو

یکی از دلایل این امر برای خرید روغن گیاهی مو  این است که بدن ما برای حفاظت از پوست سر در برابر آفتاب قوی تابستان خود را پایدار نگه می‌دارد. دلیل دیگر این است که در ماه‌ های سرد به جای تابستان، به راحتی بیمار می‌شویم. و از آنجا که سلول‌های مویی دومین سلول های تولید کننده در بدن هستند، بنابراین مو اولین چیزی است که از هر وضعیت جسمی سریعاً واکنش نشان داده و می‌تواند در حقیقت به عنوان معیاری برای سلامتی ما به کار رود.

به این ترتیب، در طول بیماری، و تغییرات غیر قابل اجتناب یک انتخاب بین رشد مو و یا حفظ جریان خون حیاتی برای اندام‌ های حیاتی وجود دارد. اندام های حیاتی در اصل دومین گزینه را انتخاب می کنند. اما شما می توانید از سویی دیگر به کمک مو ها رفته و آن ها را با خرید روغن گیاهی مو تقویت کنید.

شما باید دیگر علائم ریزش مو که در افراد رایج تر است، را بررسی کرده و متوجه شوید که آیا ریزش مو فصلی به تنهایی در از دست دادن روزانه تار های مو دخیل است؟ یا مثلا مشکلات تیروئید امن سلامت موهایتان را بریده است؟ هر دلیل با دارو های تجویزی توسط پزشک قابل درمان و کنترل خواهند بود.

سپس برای اینکه عوارض تهیه و مصرف مواد موجود در بازار و مقایسه تجربی آن ها را نداشته باشید می توانید به خرید روغن گیاهی مو و استفاده از آن روی آورید. روغن های ذکر شده حتی در صورت از دست دادن موها به شیوه هورمونی باز هم می توانند کیسه های ترشحی مو را کنترل و ارتقا دهند.

آیا تفاوتی بین رویش و ارتقا مو در زمستان و تابستان وجود دارد؟

متوسط نرخ رشد مو در هر ماه حدود ۱.۲ سانتی متر است. که هر سال به حدود ۵ و ۳ / ۴ اینچ می‌رسد. چرخه موها در ماه ‌های تابستان و یا دوره‌ های گرم‌تر رشد بیشتری دارد؛ اما این میزان در اصل تا حد قابل ‌توجهی نیست ( در حدود ۱۰ تا ۱۵ درصد به خاطر افزایش گردش خون).

به هر حال خرید روغن گیاهی مو می تواند جنبه ها و شرایط مختلفی داشته باشد. با اینکه با خرید روغن گیاهی مو و استفاده منظم تحت هر شرایط و هر فصلی پاسخ دهی مناسب و خاص آن وجود دارد اما اگر همه چیز تحت کنترل توسط شما باشد، می توانید رویش موی بهتری را در فصل چه زمستان و چه تابستان شاهد باشید.

لازم به ذکر است که در واقع، این رشد با افزایش سن فرد کم و کمتر می‌شود. این به طور کلی دلیل نگرانی شایعی نیست. اما اگر رشد مو کاهش یابد و ظریف‌تر شود، می‌تواند نشانه فقدان مو باشد. یک تشخیص حرفه‌ای برای تایید یا تکذیب این مورد توسط پزشک بسیار اهمیت دارد. اما پس از آن درمان به واسطه خرید روغن گیاهی مو برای آن بخش از دست رفته وجود دارد، که ثابت شده‌است می‌تواند به ایجاد ثبات و رویش مجدد مو کمک کند.

انتخاب بهترین خرید روغن گیاهی مو

خرید روغن گیاهی مو

تقویت با خرید روغن گیاهی مو و محافظت از مو در فصل زمستان

مطالعه‌ای توسط بیمارستان دانشگاه زوریخ انجام شده است که نشان داده است که، ما در واقع حداقل بیشتر موهای خود را در طول ماه‌ های زمستان از دست می دهیم. ملاتونین، که مسئول این است که افراد در طول روز های کوتاه و تاریک زمستان احساس خواب‌ آلودگی کنند، چرخه ‌های رشد مو را منظم می‌کند و باعث رشد بیشتر آن خواهد شد.

البته، برخی از جنبه ‌های دیگر آب و هوای سرد وجود دارد که می‌تواند تاثیر منفی بر روی موهای ما داشته باشد. این موضوع در حقیقت منجر به نازک شدن مو ها و ریزش آن ها می شود. پوست سر و انتهای موهای خشک ناشی از وجود وسایل گرمایشی و آب و هوای سرد می‌تواند منجر به کسب یک دسته موی شکننده و نازک شود. در حالی که اصطکاک مو از کشیدن یا خارج شدن از زیر کلاه‌ های سفت در فصل زمستان نیز می‌تواند باعث شکستن یا ریزش مو شود که این موضوع خود آسیب مهمی در مبحث موخوره و تقویت موهای نازک با خرید روغن گیاهی مو است.

بهترین راه برای مراقبت از مو هایتان در طول ماه‌ های زمستان، درمان پوست سر و مو با محصولات گیاهی طراحی‌ شده با فرمولاسیون گیاهی و طبیعی در قالب خرید روغن گیاهی مو با نام های و برای محافظت از در برابر اثرات هوای سرد و نازک شدن آن ها است. با خرید روغن گیاهی مو های نامبرده از oil-ir.com علاوه بر تقویت آن ها می توانید مطمئن باشید که، بافت مو ها انعطاف‌پذیرتر از گذشته خواهند بود، و به همین سادگی دچار ریزش یا خشکی سریع نخواهد شد.