به صفحه های اینستاگرام ما بپیوندید
×

کشف تاثیرگذار تربن روغن رویش مجدد مو برای کسانی که کاشت مو انجام داده اند

رویش مجدد مو

کاشت مو! احتمالاً بارها و بارها نام این عمل (زیبایی) را شنیده باشید. یکی از روش های دریافت نتیجه برای کسانی که امیدی به رویش مجدد موهای از دست رفته ندارند، کاشت و سپس رویش مجدد مو است. شاید هرکس از انجام کاشت مو دلیل خاص خود را داشته باشد، اما روی بحث این مطلب در واقع زمان مراقبت و بعد از رویش مجدد موها است.

احتمالاً پس از اینکه کاشت موهایتان را انجام دادید به فکر سرعت بخشیدن به رشد طولی و تقویت موهای کاشته شده باشید. این موضوعی است که ممکن است برای اکثر افراد یک سوال و یا یک معضل باشد. در هر صورت رویش و تقویت موهای تازه کاشته شده نیز مانند وقتی که با ریزش مو به امید خرید روغن رویش مجدد مو و استفاده از آن پیش می رویم، یک موضوع مجزا و مهم است. اما راه چاره چیست؟

آیا برای رویش مجدد مو کاشته شده باید کاری انجام دهیم؟

افراد اغلب به دنبال یافتن راه حلی دائمی جهت رویش مجدد مو هستند که مهم ترین انتخاب پیوند مو یا همان کاشت مو است. فاز تصمیم‌گیری در مورد انجام کاشت مو می‌تواند برای هر کسی دشوار باشد؛ چون تحقیقات گسترده مورد نیاز برای انتخاب کلینیک درست و فاکتور هزینه نیز مانع تصمیم‌گیری بسیاری از افراد می‌شود. کاشت مو با انتقال ترشحی مو از ناحیه دهنده به طور عمده از پشت سر به ناحیه بی‌مو، است.

هنگامی که تصمیم کاشت مو به بهترین نتیجه ممکن در نوع خود تبدیل شود، رضایت کافی نصیب فرد می شود. بعد از انجام عمل پیوند مو، هر شخص باید بداند که چه کاری می‌تواند انجام دهد تا نتایج بهتری از بابت کاشت موی خود حاصل کند. اگر چه این اقدام یک تلاش مشترک برای شخص، جراح و تمام افراد خانواده است که در این روند دخیل هستند، و پیروی از دستورات، باید ها و نباید های لازم نتایج دلخواه و حتی بهتر از طی یک روند عادی را در اختیارشان قرار می دهد.

همچنین استفاده از روغن رویش مجدد مو می تواند به شما در دریافت نتیجه بهتر در کنار توجه به قوانین و الزامات بعد از عمل کاشت مو کمک کند. این روغن رویش مجدد مو طی یک مدت مشخص مصرف می شود، و پس از همان زمان نتایج جالبی را در اختیارتان قرار می دهد. تحریک پوست سر و موها برای رشد روندی است که هرشب پس از استفاده با کمک ساختار و فرمولاسیون گیاهی روغن ترکیبی سوپر میکس مو برای شما رخ می دهد. جالب نیست؟ البته بهتر است ابتدا باید ها و نباید هایی که باید از آن ها خودداری کنید را مورد توجه قرار دهیم تا بتوانیم اثرات و رویش مجدد مو ها را به چشم ببینیم. چرا که به طبع با عدم رعایت موارد گفته شده دریافت نتیجه موثر و با سرعت مناسب به تعویق خواهد افتاد.

بهترین روغن رویش مجدد مو

باید ها و نباید های رویش مجدد مو بعد از کاشت مو

کارهایی که باید بعد از پیوند مو انجام دهید در زیر لیست شده‌اند. لازم به ذکر است که باید به این قوانین پایبند باشید تا بتوانید رشد مو سالم و بهبود سریع را شاهد باشید:

  • اولاً برای دریافت نتیجه موثر از داخل بدن مصرف دخانیات حداقل پس از 7 روز ممنوع می باشد.
  • از مصرف داروهای مرتبط با رقیق کننده های خون نباید هرگز استفاده کنید.
  • بهتر است بعد از این عمل به حمام یا سونا بروید.
  • در معرض آفتاب قرار نگرفته و یا به مدت ۳ ماه بعد از عمل به سولاریوم نروید:

این مسئله شامل اجتناب از قرار گرفتن مستقیم سر در برابر نور شدید خورشید در زندگی روزمره و یا زندگی کاری است؛ البته اگر برای اهداف زیبایی به سراغ آن نروید. بهتر است که از قرار گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید برای ۱۴ روز اول اجتناب کنید. توصیه می‌کنیم که یک کلاه بزرگ و تمیز بر روی سرتان قرار دهید که برای سرت خیلی تنگ نباشد. حتی بعد از مصرف روغن رویش مجدد مو می توانید این کلاه را بر سر گذاشته تا نتایج نهایی بهتری نصیب تان شود. اگر در شهری با آب و هوای گرم زندگی کنید، کاملاً عاقلانه است که از نور خورشید تا ۲ ماه پس از پیوند مو جلوگیری کنید.

  • بهتر است که پس از این عمل در دریا یا استخر شنا نکنید.
  • پس از این عمل به مدت ۱ ماه در فعالیت‌های ورزشی شرکت نکنید.
  • شما باید برای ۱ ماه بعد از عمل از ورزش و انجام فعالیت های سنگین خودداری کنید.
  • شما می‌توانید با سرعت متوسط پیاده‌روی کنید و یا ورزش هوازی ملایم را انجام دهید.

نکته اصلی که باید در مورد آن دقت کنید این است که باید از عرق کردن بیش از حد اجتناب کنید. شما می‌توانید این فعالیت‌ها را برای مدت کوتاهی به حداقل برسانید.

داروی رویش مجدد مو

کاشت مو

محصول مناسب جهت رویش مجدد مو های کاشته شده

روغن ترکیبی گیاهی سوپر میکس مو موجود داخل سایت Oil-ir.com که عموما بر روی پوست سر اعمال می شود، برای کسانیکه به تازگی مو کاشته اند عالی عمل می کند. مصرف این محصول جهت رویش مجدد مو های ضعیف حدوداً 30 روز پس از مصرف مداوم خواهد بود.

در ترکیبات گیاهی به کار برده شده در داخل این محصول برخی روغن های نایاب و چه بسا مفید به کار برده شده است که، استفاده و خرید یک جای آنها بسیار مقرون به صرفه تر از زمانی است که روغن های رنگارنگ را امتحان کرده، اما به نتیجه دلخواه نمی رسید. این روغن به صورت مستقیم بر روی پوست سر شما اعمال می شود؛ و همانطور که در ابتدای مطلب ذکر شد با تحریک کیسه های ترشحی مو کمک می کند تا رویش و پرپشت شدن موهایتان خیلی خیلی سریعتر از وقتی که از آن استفاده نمی کنید رخ دهد.

شما می توانید پس از یک هفته مصرف به صورت کامل از کلاه جهت اثر گذاری بهتر این محصول استفاده نمایید. در صورت اهتمام ورزیدن به مصرف این روغن رویش مجدد مو نیاز و خرید دیگر محصولات شیمیایی به صورت کامل حذف خواهد شد. بهتر است در صورت تهیه این محصول طبق راهنما عمل کنید تا نتایج لازم را آسانتر و بسیار بهتر دریافت نمایید. چرا که استفاده از این روغن رویش مجدد مو نیز مانند دیگر محصولات قواعد و جزئیات کیفی خاص خود را دارد، تا به اصطلاح به ثمر بنشیند!

الزامات مراقبت های استراحتی پس از عمل کاشت مو چیست؟

برای سه شب اول باید از یک بالش بلند استفاده کنید و یا اینکه بهتر است، دو بالش داشته باشید (برای به دست آوردن یک زاویه حدود ۴۵ درجه)، تا ورم سر خود را کاهش دهید. شما می‌توانید به پشت و یا اطراف بدن بخوابید، اما هرگز نباید بر روی مو از پشت به حالت دراز کش بخوابید. دقت کنید که ناحیه گیرنده شما ( که در پشت سرتان قرار دارد) نباید با بالش تماس پیدا کند.

اگر پیوند به بالای سرتان انجام شده ‌باشد و اگر بالش به احتمال زیاد با آن ناحیه تماس پیدا کند، بهتر است که یک حوله لوله شده را زیر گردن قرار دهید تا از تماس مستقیم جلوگیری شود.

لازم به ذکر است که، استفاده از یک هدبند محافظت در برابر تورم سر را فراهم خواهد کرد. از پوشیدن لباس هایی که دکمه ندارند یا باید از طریق سرپوشیده شوند خودداری کنید. در غیر این صورت تمامی زحمات شما جهت رویش مجدد مو دچار مشکل خواهد شد.

دارو برای رویش مجدد مو

روغن رویش مجدد مو

موهای کاشته شده با چه شامپویی بهتر است شستشو داده شوند؟

باید برای ۸ روز پس از جراحی مقداری دارو مصرف کنید. و از برخی محصولات برای شستن موی خود به مدت ۲ هفته استفاده کنید. محصولی که جهت شستشو موهای سر خود می توانید به آن اعتماد کنید، شامپو فول گیاهی دو فاز میکس است. این شامپو نیز با ترکیبات گیاهی خود در کنار مصرف روغن ترکیبی گیاهی سوپر میکس مو جهت رویش مجدد مو، شما را از هر نوع محصول دیگر بی نیاز کرده و با ترکیبات موثر خود به رشد و تقویت موها کمک خواهد کرد.

از سویی دیگر داروهای تجویز شده را به طور مرتب در نظر بگیرید. بسیار مهم است که برای ۱۴ روز اول از شامپو پیشنهادی استفاده کنید. در مورد آنچه که پزشک متخصص به شما اعلام می دارد، پایبند باشید تا به نوعی بازخورد لازم را از رویش مجدد مو های سرتان دریافت نمایید.

برنامه ریزی رویش مجدد مو برای شستشوی مو کاشته شده چیست؟

روز اول: نباید موهایتان را بشویید.

از روز پنجم یا ششم : بعد از این مدت زمان می توانید با محصول معرفی شده جهت شستشو و رویش مجدد مو اقدام نمایید. توجه داشته باشید که آب نباید خیلی سرد و نه خیلی گرم باشد. آن را در حالت اعتدال قرار دهید. مهم است که موهایتان را با آب ولرم بشویید. توجه داشته باشید که جریان آب نباید زیاد با فشار باشد. از دوشی استفاده کنید که قطرات آب را با ملایمت خارج می کند.

همچنین در شستشوی سر خود با شامپو گیاهی مذکور و همینطور ماساژ دادن روغن ترکیبی گیاهی سوپر میکس جهت رویش مجدد مو کاملاً با ملایمت رفتار کرده، تا بتوانید نتیجه دلخواه را دریافت کنید. حرکات دست هنگام پخش شامپو باید به سمت بالا و رو به پایین و همینطور بسیار آرام باشد. در نهایت امر پس از گذشت زمان حدوداً یکماهه از دیدن نتایج دلخواه کاشت مو و رویش مجدد مو های تازه ذوق زده خواهید شد. رویش مجدد مو با این استراتژی های ساده دیگر یک اتفاق انجام نشدنی، نخواهد بود.