به صفحه های اینستاگرام ما بپیوندید
×

آیا ریزش موی ارثی دارید؟ روغن رویش مجدد مو را امتحان کنید!

انتخاب روغن رویش مجدد مو

روغن رویش مجدد مو عملکرد فوق العاده ای برای عده ای از آقایان و خانم هایی دارد، که مبحث وراثت و الگوی طاسی دست از سرشان بر نمی دارد! شاید با خودتان فکر کنید که مگر می شود روغن رویش مجدد مو کاری کند که موهای از دست رفته مجدد رشد کنند؟ یا اینکه بتوان با کمک روغن های طبیعی جلوی رشد الگوی ریزش موی ارثی را گرفت؟ جواب مثبت است.

دانش امروزی محدودیت ها و الگوهای سابق را از بین برده و می تواند به شما کمک کند تا موهای پر پشت و جوانی داشته باشید. وراثت مسئله ای مهم است که فرد برای انتخاب هر ویژگی مرتبط با آن هیچ دخل و تصرفی نمی تواند داشته باشد. اما انتخاب راه و روشی که بتوان با این ویژگی غیر قابل اجتناب مبارزه کرد، همواره وجود دارد.

روغن رویش مجدد مو سر به شما امکانی می دهد تا موهای آسیب دیده خویش را تقویت کنید، و برای آن دسته از رشته های نازک و از دست رفته موهایتان هم، فکر چاره ای نمایید. اگر جزو افرادی هستید که الگوی طاسی در خانواده آنها ارثی است بهتر است ادامه این مطلب را دنبال نمایید.

بهترین روغن رویش مجدد مو

ریزش مو ارثی

چگونه جلوی ریزش مو ارثی خویش را به کمک روغن رویش مجدد مو بگیریم؟

الگوی ریزش مو ارثی، شایع‌ترین علت از دست رفتن بخش و حجم عظیمی از مو  ها است. این الگو در حقیقت یک بیماری نیست. بلکه یک روند طبیعی مرتبط با ژنتیک، هورمون ها و فرآیند سالخوردگی است، که روغن رویش مجدد مو مانع از آن می شود. هم آقایان و هم بانوان تجربه ریزش مو را در سنین مختلف به دلایل ارثی ( که تنها به والدین آنها مرتبط نمی شود) داشته اند. اما تحقیقات از نظر تاریخی بیشتر بر روی موضوعات مرتبط با ریزش موی مردان متمرکز شده است (و تلاش‌ها برای پیوند این دو نشان داده‌اند که کاهش موهای الگوی زنانه با همان مارکرهای ژنتیکی پیش‌بینی نمی‌شود).

به همین دلیل ریزش موهای زنانه به طور ارثی به میزان قابل ‌توجهی کم‌تر از آقایان است. ما می‌دانیم که تقریبا ۳۰ درصد از مردان نسبت در سن ۳۰ سالگی، ۵۰ درصد در سن ۵۰ سالگی و ۸۰ درصد در سن 70 سالگی، میزان قابل توجهی از ریزش مو را تجربه می‌کنند. محصولات متعددی با ساختار های مختلف، برای بهبود این عملکرد به وجود آمده اند که تا به حال چندان هم موفق عمل نکرده اند؛ که در غیر این صورت می توانستیم جلوگیری از ریزش مو در افراد مختلف را کنترل شده بدانیم. اما با روی کار آمدن روغن رویش مجدد مو تحولی جدید در  دنیای سلامت و زیبایی یافت شده است. روغن رویش مجدد مو با این دست محصولات تفاوت آشکاری دارد و در حقیقت مانند یک عنصر حیاتی به پوست و بافت مو جهت رویش کمک شایانی می نماید.

نقش عملکردی روغن رویش مجدد مو در الگو مردانه ریزش مو

حال که با دلیل عمده ریزش مو در افراد و کنترل آن با روغن رویش مجدد مو آشنا شدیم، بهتر است کمی دقیق تر به این مسئله نگاهی بیندازیم تا متوجه شویم که روغن رویش مجدد مو دقیقا چه کمکی به ساختار رویش و احیای موهای افراد می کند.

الگوی طاسی مردانه (MPB) در حقیقت وضعیتی است که در آن ریزش مو در چند بخش پوست سر رخ می‌دهد. و در نهایت منجر به ایجاد منطقه طاسی احاطه شده توسط مو های دیگر به شکل دایره وار می‌شود. البته پیچیدگی در روند ریزش مو و رسیدن به مرحله طاسی پیچیده تر است. افراد مبتلا به MPB، کیسه‌های ترشحی مو را بر روی پوست خود دارند.

کیسه ‌های ترشحی مو از انواع مختلف سلول تشکیل شده‌اند، که هر کدام به یک فرآیند خاص در رشد موها نیاز دارند؛ که در واقع زنجیره ای طولانی از پروتئین ها (بیشتر کراتین هستند)  در خارج از آن سلول ها است. این کیسه‌ های ترشحی جایی هستند که مو ویژگی‌ های منحصر به فرد خود مانند فرم و رنگ را به دست می‌آورد. برخلاف تصور عامه، افراد مبتلا به MPB نه تنها فولیکول های کوچک تری دارند بلکه این فولیکول ها موهای کمتری تولید می کنند، که به فرآیند نازک شدن مو ها کمک می‌کند. در نهایت این فولیکول ها رفته رفته از بین می روند، تا در نهایت فرد رسماً دچار طاسی شود. اما اینجا جایی است که عملکرد درخشان روغن رویش مجدد مو وارد کار می شود.

انتخاب بهارین روغن رویش مجدد مو

الگوی طاسی مردانه

 

روغن رویش مجدد مو با خواص طبیعی موجود در خود کمک می کند تا وضعیت ریزش موی شما به مرحله آخر نزدیک نشود. و به نوعی در صدد تقویت فولیکول های مو بر می آید. به همین دلیل موهای نازک شما شاداب تر از گذشته خواهند شد و در اثر عوامل مختلفی مانند وارد آمدن استرس یا تحمل فشار جسمی به ندرت دچار ریزش خواهند شد. از سویی دیگر همچنین روغن رویش مجدد مو کمک می کند تا موهای ریزش پیدا کرده مجدداً احیا شوند و کیست های رویش مو بر خلاف گذشته بتوانند با دریافت موضعی مواد مغذی و لازم در ساختار روغن رویش مجدد مو به حالتی بهتر از گذشته دست پیدا کنند. بنابراین از هر جهتی که به فواید مصرف روغن رویش مجدد مو نگاه کنیم، خواصی تازه را می یابیم که کنترل ریزش مو در دراز مدت را به دست می گیرد. و همچنین اجازه نمی دهد تا موها به فرم طاسی کامل در آیند.

چرا بعضی از مردم به طور کامل موهای خود را از دست می دهند؟

مطالعات ژنتیکی در مقیاس بزرگ نشان داده‌اند که DNA نقش بزرگی در تعیین این ریزش مو ایفا می‌کند. یکی از ژن‌های شناخته ‌شده مرتبط با از ریزش مو ها، ژن AR است؛ که به پروتئین گیرنده آندروژن مرتبط است. در میان دیگر وظایف آن، این پروتئین به سلول‌های فولیکول مو کمک می‌کند که هورمون‌های آندروژن (مانند تستوسترون) را تشخیص داده تا در بدن توزیع می‌شوند. تستوسترون و آندروژن های دیگر می‌توانند بر میزان رشد موهای فرد و اندازه آن، تاثیر بگذارند. در واقع DNA نمی‌تواند برای پیش‌بینی همه چیز در مورد آینده یک فرد مورد استفاده قرار گیرد، اما می‌تواند برای ایجاد برآورد های مفید از این که یک فرد دارای ویژگی‌های فیزیکی مشخصی خواهد بود، استفاده شود. و MPB مثال خوبی از این مبحث است. چرا که می توان از آن‌ها برای تخمین احتمال تجربه ریزش مو استفاده نمود.

موثرترین روغن رویش مجدد مو

ریزش مو

روغن رویش مجدد مو چگونه روند ریزش مو را متوقف می کند؟

همانطور که توضیح داده شد، با درک کلی این حقایق می توان متوجه شد که نوع ریزش مو در افراد کاملاً به شرایط فیزیکی آنها وابسته است. همین وابستگی حتی دریافت نتیجه با کمک روغن رویش مجدد مو را هم تحت الشعاع قرار می دهد. بنابراین برای اینکه بتوانید اثربخشی مورد نظر را دریافت کنید، باید بتوانید بسته به میزان ریزش مو و مرحله از دست دادن موهایتان، وضعیت استفاده مستمر از این روغن را مد نظر قرار دهید. عمده کسانی که با درک قابلیت روغن رویش مجدد مو آن را خریداری و سپس استفاده کرده اند توانسته اند به نتایج دلخواه دست پیدا کنند.

حتی کسانی که تجربه کاشت مو داشته اند نیز برای استفاده از روغن رویش مجدد مو هیچ گونه محدودیتی نخواهند داشت. عملکرد این روغن در واقع کمک و تهییج پوست و بافت موهای از دست رفته ( یا در حال از دست رفتن ) است. به عنوان مثال یک فرد سرما خورده را تصور کنید. نمی توان کاری کرد که او به روزهای قبل از شروع بیماری بازگردد. و همچنین حتی نمی توان کاری کرد که سرماخوردگی بطور کل در جامعه حذف شود ( نمی توان الگوی طاسی را حذف نمود).

همانطور که برای جلوگیری از ارتقا این بیماری از دارو استفاده می کنیم، روغن رویش مجدد مو نیز کمک می کند تا روند به جلو رفتن این مشکل کند، ضعیف و سپس متوقف شود. که چه بسا طبیعی بودن آن، روند کنترل این مسئله را بدون ایجاد مشکلات جدید در دست خواهد گرفت. در نهایت امر با این درمان، و استمرار مصرف فرد موهای خود را ( سلامت خود را ) بازیابی می کند.

کدام روغن رویش مجدد مو را خریداری کنیم؟

اگر کنجکاو هستید که بدانید کدام روغن رویش مجدد مو می تواند کاری کند که، از وضعیت ریزش مو ارثی خارج شوید، پیشنهاد می شود که با دو محصول: 1) روغن ترکیبی گیاهی سوپر میکس مو و 2) روغن ترکیبی گیاهی میکس مو آشنا شوید. این دو روغن با خواص طبیعی که در متریال خود دارند، به سراغ پوست و بافت فولیکول های موی شما رفته و به نوعی آنها را برای رشد و تقویت مجدد همراهی می کنند.

در ساختار ترکیبی هر دو این روغن رویش مجدد مو هیچگونه کاربرد مواد شیمیایی دیده نمی شود. نحوه ارائه و امکان نگهداری آنها نیز بسیار ساده است و سعی شده است تا با دقت و به کار گیری استاندارد های لازم بهداشتی محصولی تولید گردد که در کنار رضایت مصرف کننده، گامی نوین در حوزه زیبایی و مراقبت از موی سر برداشته شود.

پس از استفاده مستمر از روغن ترکیبی گیاهی سوپر میکس مو و روغن ترکیبی گیاهی میکس مو با خواص تکمیل کننده دیگر نیازی به مصرف قرص های رنگارنگ، ژل ها و سرم های مو نخواهید داشت. اگر از این دو روغن به صورت همزمان استفاده نمایید، خواهید دید که معجزه طبیعت با بافت آسیب دیده و الگوی طاسی سر مردانه ( و حتی زنانه) چطور مقابله خواهد کرد.

روغن گیاهی سوپرمیکس مو