به صفحه های اینستاگرام ما بپیوندید
×

چگونه با کمک روغن ریش گیاهی، در سنین نوجوانی محاسن پرپشت تری داشته باشیم؟

بهترین روغن ریش

به مثابه نگهداری از موی سر، نگهداری از ریش با روغن ریش در سنین نوجوانی هم قوانین و اصول خاص خودش را دارد. شاید این موضوع چندان برای شما ملموس نباشد؛ اما حتی افرادی که ریش پرپشت و منظمی دارند هم، باید از قوانین مرتبط با آن آگاه باشند. یکی از جمله این قوانین انتخاب روغن ریش برای تقویت و بهبود رشد آن است. دیگری انتخاب ابزار آلات و لوازمی است که در اصلاح ریش خود بکار می برید و غیره. اگر به فکر داشتن ریشی خوش حالت و شاداب هستید، می توانید ادامه این مطلب را دنبال نمایید. ما به شما از اسرار ارتقا سلامت ریش و سبیل که در هیچ کجای دیگر در موردشان صحبت نمی شود، خواهیم گفت.

برخی از نوجوانان و جوانان در سنین بلوغ به دنبال داشتن ریشی در حد آقایان جوان هستند! راه های طبیعی و مناسبی نظیر استفاده از روغن ریش گیاهی وجود دارد که می توانید آنها را انتخاب کنید، تا رفته رفته به موهای صورت خود اجازه رشد بدهید. اما در ابتدا باید درک کنید که شروع رشد و تقویت ریش با روغن ریش در هر سنی و با هر جثه ای کاملاً به خود شما وابسته است، و لاغیر.

برای رشد ریش در سنین بلوغ و جوانی عجله نکنید.

آیا در سن 15 یا 20 سالگی هستید و ریش هایتان بسیار کم پشت است؟ آیا می‌دانستید که بدن یک مرد تا اواسط دهه سی‌سالگی توانایی رشد پر پشت کردن ریش را دارد؟ احتمالا مهمترین دلیلی که به شما چراغ قرمز نشان می دهد، ریش های پدر و دیگر افراد مسنی است، که می شناسید. اما اگر پدر شما ریش و سبیل منظم و پرپشتی دارد، به احتمال زیاد شما هم از طریق مسئله وراثت از او ارث بری خواهید داشت. در حالی که اگر پدرتان در سنین ۴۰ سالگی در تلاش بهبود ظاهر ریش هایش و پر حجم کردن آن ها است، مسیر ژنتیکی شما احتمالا شبیه او خواهد بود.

مسئله مهمی که باید از آن آگاه باشید این است که رشد ریش چه با روغن ریش نیاز به تلاش و اختصاص زمان دارد. بسیار مهم است که با دیدن اولین نشانه رشد با روغن ریش آن را رها نکنید و به آنچه در حال ظهور است اهمیت دهید تا رشد بیشتری را شاهد باشید. می توانید در ابتدای امر از روغن ریش گیاهی مناسب استفاده کنید که در جهت ارتقا سلامت، زیبایی و طی نمودن مسیر بنیادی رشد ریش و سبیل هایتان شما را یاری می کند. روغن ریش گیاهی همانطور که از نامش مشخص است، هیچگونه عوارضی در بر نداشته و می تواند شما را چند پله به خواسته تان نزدیک تر نماید.

بیشتر بخوانید : اصول نگهداری ریش و سبیل با روغن گیاهی برای ریش

در کنار استفاده از روغن ریش، سلامت جسمی خود را ارزیابی کنید

همانطور که اشاره شد، رشد ریش، مانند رشد و جلوگیری از ریزش موهای سر مسئله ای است که، عموماً مشابه یکدیگر ( اما با تفاوت های کوچکی) هستند. به همین دلیل یکی از معیار های رشد بهتر با روغن ریش و ارتقا دادن ظاهر آن توجه به سلامت بدنی تان است.

برخی شرایط فیزیکی می‌تواند رشد موی صورت شما را کند یا مهار کند؛ اگر شما از آلوپسیا، کم‌خونی و یا شرایط مرتبط با عدم تنظیم هورمون های تیروئید رنج می‌برید، این ها می‌توانند به طور منفی بر توانایی شما جهت رشد موی صورت تاثیر منفی داشته باشند. مشورت با پزشک متخصص برای تعیین این که رشد کُند، نتیجه یک وضعیت پزشکی است، به شما کمک می‌کند تا برای انتخاب نوع درمان مسیری مشخص و بهتری را انتخاب کرده و رشد موی صورت را تسریع کنید.

در صورتی که با شرایط ذکر شده دست و پنجه نرم می کنید، جای نگرانی نیست. هنگامی که پزشک برای شما دارو های مشخصی را تجویز نمود می توانید مطمئن باشید که از همین لحظه وارد مسیر درستی شده اید. به جای روی آوردن به مواد شیمیایی از روغن ریش گیاهی با نام «روغن ترکیبی گیاهی میکس ریش» استفاده نمایید. روغن ریش در واقع از بیرون از بدن به کمک پوست و موی صورت شما آمده و ریشه به همراه ساقه آن ها را تقویت می نماید. با مصرف این محصول دیگر نیازی به استفاده از هیچ روغن یا قرص و کپسولی نخواهید داشت.

انتخاب روغن ریش

رشد ریش

دوش آب سرد بگیرید ( هر چه بیشتر، بهتر)

در سنین نوجوانی و شروع رویش و جوانه زدن ریش ها مهم ترین مسئله ای که هر شخصی می تواند با آن درگیر باشد خارش پوست صورت و پوسته پوسته شدن آن است. شما می توانید برای بهبود این وضعیت از روغن گیاهی برای ریش استفاده کنید، و تا جای ممکن دوش آب سرد بگیرید.

حتی در فصل زمستان و پاییز نیز این گزینه انتخاب خوب و مناسبی به شمار می رود. در کنار استفاده از روغن ریش گیاهی، گرفتن دوش آب سرد به شما اجازه می دهد تا بشاش تر و سرحال تر باشید. همانطور که موهای سرتان با آب داغ وز و بد حالت می شوند، ریش هایتان هم از این مسئله مستثنی نخواهند ماند. بنابراین بهتر است حداکثر دمای آب را به درجه پایین تنظیم کنید. اما دلیل اصلی این کار چیست؟

ثابت شده است که در دمای سرد آب گردش خون افزایش می‌یابد و باعث تحریک پوست و مو و حتی کاهش سطح استرس می‌شود. قرار گرفتن در آب سرد حتی برای ریش هم عالی عمل می کند. ظرف چند روز پس از پایین رفتن دما، درد و سوزش یا خارش موجود در ریش شما ناپدید و در نهایت متوقف می شود. دلیل حائز اهمیت و البته عادی این مسئله به علت آسیب آب‌ گرم به مو های صورت و خشک کردن پوست است. سعی کنید پس از یک دوش آب سرد مانند دیگر موارد از روغن ریش گیاهی نامبرده استفاده کنید. این روغن پس از دوش آب سرد یک تسکین دهنده عالی و درمانگر ویژه خواهد بود.

در انتخاب نوع آرایشگاهی که می روید، بسیار دقت کنید.

یکی از مهم ترین موارد در میان گزینه های ذکر شده جهت استفاده از روغن ریش، انتخاب نوع آرایشگاه تان است. حتی اگر ریش پرپشتی نداشته باشید بازهم می توانید به یک آرایشگاه مناسب بروید. برخی دوست دارند ریش خود را اصلاح کنند و بعضی  دیگر سعی دارند آن را همانطور که هست نگه دارند. اگر برای تراشیدن ریش هایتان توانایی یا اعتماد به نفس کافی ندارید، می توانید گزینه آرایشگاه مردانه را انتخاب کنید. اما این انتخاب به آن سادگی که به نظر می‌رسد نیست. در واقع، انتخاب شما چالش ها و اصول خاصی را در بر میگیرد. برخی از سلمانی ها بدون هیچ بررسی خاصی و به شکل پیشفرض شروع به اصلاح ریش شما می کنند.

بدون شک باید با یک پرس و جوی ساده بهترین آرایشگاه را انتخاب کنید. انتخاب مکانی که رفتار و ابزار آلات حرفه ای برای اصلاح ریش شما دارند در درجه اول اهمیت قرار می گیرد. همیشه می توانید پس از اصلاح ریش هایتان از روغن ریش گیاهی با نام «روغن ترکیبی گیاهی میکس ریش» استفاده کنید. این روغن به شما کمک می کند تا در دریافت نتیجه نهایی موثرتر عمل کنید.

خرید روغن ریش

روغن ریش

بیشتر بخوانید :  درمان شگفت انگیز برای کم پشتی ارثی ریش و سبیل آقایان(روغن گیاهی برای ریش)

برای ارتقا حجم ریش هایتان، تحرک را دست کم نگیرید.

تحرک و ورزش یک انتخاب و روتین عالی در کنار استفاده از روغن ریش گیاهی برای افزایش طبیعی تولید تستوسترون در بدن آقایان در هر سن و سالی است. یک حقیقت یا فرمول جالب در این رابطه وجود دارد: تستوسترون بیشتر = رشد موی سریع‌ تر و ریش پرپشت تر! هیچ عذر و بهانه نیاورید که چرا زمان کافی برای ورزش و تحرک کردن ندارید. حتی اختصاص 5 دقیقه وقت مفید به شما اجازه می دهد که هورمون های مفید مردانه تان را فعال کنید تا زودتر از هم سن و سالان خود به ریشی زیبا و حجیم دست پیدا کنید. البته لازم به ذکر است که دریافت اثر هرچه بهتر با کمک روغن ریش گیاهی با نام «روغن ترکیبی گیاهی میکس ریش» در کنار این گزینه بهتر نیز عمل می نماید. توجه داشته باشید که هنگامی که از این روغن استفاده می کنید و صبح ها ( یا هر وقت مناسب دیگر) به ورزش می روید بدن شما از دو سو تقویت شده و پروتئین های کافی را صرف رشد موی صورتتان می کند.

کشف روغن ریش

روغن گیاهی برای ریش

استفاده از روغن ریش گیاهی را در درجه اول اولویت هایتان قرار دهید.

همانند هر غده ای جهت ترشح مو، موهای صورت شما در صورتی که مواد اولیه مناسب مانند روغن ریش را در اختیار داشته باشند، قوی‌تر و سالم‌تر خواهند شد. همانطور که از ابتدا مطلب تا به اینجا اشاره شد روغن ریش گیاهی با نام رسمی، «روغن ترکیبی گیاهی میکس ریش» موجود در سایت oil-ir.com صورت شما را نرم و انعطاف‌پذیر می‌کند؛ و به خوبی دارای سیستم و فرمولاسیون طبیعی برای رشد هر چه بهتر موهای جدید و تقویت موهای درآمده است. سعی کنید هر روز از آن روی پوست صورت خود ماساژ دهید تا به خوبی جذب پوست صورت و ساقه ریش و سبیل هایتان شود.

لازم به ذکر است که این روغن ریش گیاهی کمک می کند تا به جای داشتن ریشی وز و بد حالت از موهای صورت نرم و خوش بویی برخوردار باشید که، حتی در سنین نوجوانی و جوانی نیاز به توجه دارند. همچنین این روغن ریش گیاهی از پوسته شدن صورت و زبر شدن موهای آن جلوگیری بعمل خواهد آورد.