به صفحه های اینستاگرام ما بپیوندید
×

پنج روش هوشمندانه برای انتخاب روغن رویش مجدد مو

خرید روغن افزایش ضخامت مو

روغن افزایش ضخامت مو روغنی است که باید بدانیم برای چه مویی باید استفاده شود و با به علم به اینکه کدام روغن برای کدام مو مناسب است و می تواند نتیجه ای که فرد مد نظرش است را به تقدیم کند نسبت به به انتخاب روغن افزایش ضخامت مو اقدام نماییم.

مو از جمله مهمترین پارامتر ها و عضو بدن هر فرد است که در بحث زیبایی و همچنین اعتماد به نفس افراد تاثیر بسزایی دارد. همچنین فولیکول های مو هر فردی به تعداد مشخصی از زمانی که فرد متولد شده و به این جهان هستی پای می گذارد تا زمانی که زندگی اون خاتمه میابد روی سر و همچنین تمام بدن او وجود دارند. به طور میانگین حداقل 5 میلیون فولیکول مو بر روی بدن هر فرد و حداقل حدود 100 هزار فولیکول هم به روی سر هر فرد وجود خواهد داشت.

وقتی که سن هر فردی بالا رفته و پا به سن می گذارد به مرور بعضی از فولیکول ها فرایند تولید مو را در بدن فرد متوقف کرده و هم امر باعث می شود که افراد در سنین بالاتر کم مو تر به نظر بیایند. اما ما در این مقاله قصد داریم با 5 روش هوشمندانه و استفاده بهترین انواع روغن افزایش ضخامت مو به شما کمک کنیم تا بتوانید از مسئله ریز مو و همچنین کم پشتی مو جلوگیری کرده و به خوبی باعث تقویت رشد موها شده و در نهایت بتوانید موهایی پرپشت و سالم داشته باشید از زیبایی خود کلام لذت را ببرید، پس با ما همراه باشید:

ماساژ مو بهتر از هر روغن افزایش ضخامت مو!

قبل از اینکه بخواهیم انواع بهترین روغن افزایش ضخامت مو را برای شما شرح دهیم بهتر است یک نکته کلیدی را به شما یادآور شویم، شما عزیزان می توانید با ماساژ دادن موهای خود و حفظ سلامت پوست سر به صورت مرتب موهای خود را کاملا زنده کنید!

ماساژ موی سر

ماساژ دادن مو با انواع روغن افزایش ضخامت مو و ماسک های طبیعی یکی از راهکاری های طبیعی و بدون دردسر برای تحریک هر چه بیشتر فولیکول های مو می باشد که در نهایت امر به بحث کاهش ریزش مو و همچنین تقویت و رشد مجدد موها و همچنین افزایش ضخامت آن ها کمک شایانی می کند.

شما عزیزان می توانید هر روز مدت زمان معینی را به ماساژ دادن موهای خود اختصاص دهید این امر علاوه بر اینکه به رشد و تقویت موها و همچنین افزایش ضخامت های هر فرد کمک زیادی میکند همچنین می تواند استرس و اضطراب و دلهره و نگرانی را نیز در شما از بین برده و آرامش خاطره ویژه ای را برای شما رقم بزند.

 روغن ترکیبی گیاهی میکس مو یکی از بهترین انواع روغن افزایش ضخامت مو

استفاده از این روغن به ضخیم شدن مو و سلامت و پرپشت شدن مو کمک میکند یکی از ترکیبات روغن میکس مو را از گیاه آلوئه را دریافت میشود. استفاده از آن  به عنوان روغن افزایش ضخامت مو می باشد. روغن ترکیبی گیاهی میکس مو به عنوان یکی از بهترین روغن های شناخته شده به عنوان روغن افزایش ضخامت مو می تواند php سلول های مو را در حد نرمال نگهداری کند و با  و با انجام این کار باعث باعث افزایش رشد موها و همچنین ایجاد موهای سالم تر و با ضخامت بیشتر نماید.

روغن افزایش ضخامت مو

روغن ترکیبی گیاهی میکس مو درون خودش آنزیم هایی دارد که این آنزیم ها سبب تولید و رشد هرچه بیشتر موهای جدید می شوند و با افزایش جریان خون پاپیلای پوستی (یا همان مواد زائد بافتی ریشه موی سر)را از بین برده و سبب افزایش هرچه بهتر تغذیه فولیکول های مو می گردند. باید بگویم که روغن ترکیبی گیاهی  به عنوان یکی از بهترین انواع روغن افزایش ضخامت مو و همچنین به عنوان ماده جادویی در جهت افزایش و رشد و تقویت موهای هر فردی شناخته می شود. به علت خواص ضد قارچی و ضد باکتری که درون روغن میکس مو وجود دارد با استفاده از این روغن ایجاد هرگونه شوره بر روی سر جلوگیری می شود همچنین این گیاه برای تمامی عفونت های قارچی که بر روی پوست سر یک فرد ایجاد می شود بسیار مفید بوده و همچنین و از بیماری کچلی نیز جلوگیری می کند.

امروزه میتوان در انواع لوازم بهداشتی و آرایشی از قبیل شامپو و نرم کننده های موی سر به فراوانی از میکس مو  استفاده کرد و تجربه ها در این راه نشان داده که استفاده از میکس مو باعث افزایش سرعت جریان خون شده و در نتیجه فرد که از این مواد استفاده می کند استرس و هیجانات روحی از او دور می شود. همچنین روغن ترکیبی گیاهی میکس مو دارای بوی بسیار خوشبو و آرامبخش است .

روغن ترکیبی گیاهی سوپر میکس مو به عنوان یکی از بهترین انواع روغن افزایش ضخامت مو

روغن ترکیبی گیاهی سوپر میکس مو به عنوان یکی از بهترین انواع روغن افزایش ضخامت مو حاوی اسیدهای چرب غیر اشباع فراوانی می باشد که با نفوذ در بدنه موهای سر هر فرد جلوی ریزش شدید موهای  فرد را گرفته و همچنین با عکس کمک به تقویت و ضخیم تر شدن موها که فرق می کند کسانی که می‌خواهند موهای ضخیم تری داشته باشند می توانند روغن سوپرمیکس مو را بسته به جنس و نوع موهای شان هم قبل و هم بعد از حمام مورد استفاده قرار دهند. برای گرفتن نتیجه بهتر و همچنین اگر جنس موهایتان چرب است میتوانید، قبل از اینکه بخوابید با استفاده از سوپر میکس مو ، موهایتان را به خوبی ماساژ داده و صبح پس از برخاستن از خواب به حمام رفته و موهای خود را به خوبی شستشو دهید.

خرید روغن ترکیبی گیاهی رویش مجدد مو

 اما در  صورتی که جز افرادی هستید که موهایتان خشک است باید بعد از این که موهای تان را شستی با استفاده از روغن سوپر میکس مو، موهای خود را ماساژ دهید.

استفاده از روغن ماهی به عنوان روغن افزایش ضخامت مو

روغن ماهی به عنوان یکی از ترکیبات روغن میکس مو است که برای افزایش ضخامت مو میوثر می باشد و از آن جایی که ماهی و همچنین اسیدهای چرب امگا ۳ دارای پروتئین ها و ارزش غذایی بالایی هستند این مواد می‌تواند به افزایش ضخامت مو و همچنین جلوگیری از ریزش مو و تقویت رشد موها  کمک فراوانی نمایند همچنین روغن ماهی باعث کاهش ریزش مو نیز می شود.

بهتریت روغن افزایش ضخامت مو

 برای استفاده از روغن ماهی نیازی نیست که روغن ماهی را به صورت خوراکی مصرف نماید حتماً سعی کنید دو بار در هفته سالامون شاه ماهی یا ماهی کولی را در برنامه غذایی خود جای دهید علاوه بر مواردی که ذکر شد بذر کتان ، گردو ، کدو حلوایی و همچنین روغن زیتون  از دیگر مواد و خوراکیها هستند که سرشار از اسیدهای چرب امگا ۳ می باشند.

روغن رزماری به عنوان روغن افزایش ضخامت مو

تقریباً می‌توان گفت که روغن‌رزماری از جمله اولین روغن‌هایی است که انسان به عنوان روغنی برای روز و افزایش ضخامت مو از آن استفاده کرد و هنوز نیز این روغن به عنوان یکی از بهترین انواع روغن افزایش ضخامت مو مرود استفاده قرار میگیرد.

برای اثر بخشی بهتر این روغن به عنوان روغن افزایش ضخامت مو بهتر است که روغن رزماری را با یک روغن گیاهی دیگر مثل روغن نارگیل و روغن زیتون به خوبی مخلوط کرده و سپس بر روی موهای سرتان ماساژ دهید و بهتر است این کار را به صورت هفتگی و در هفته دو بار انجام دهید. همچنین می توانید روغن رزماری را با شامپویی برای موهای خود استفاده می کنید مخلوط کرده و روی پوست سر ماساژ دهید و در پایان باید گفت که حتما یادتان باشد که روغن روز بیماری را به هیچ وجه به تنهایی بر روی پوست سر خود ماساژ ندهید و حتما با یک روغن گیاهی و یا یک شامپوی مرغوب مخلوط کرده سپس برای پوست خود ماساژ دهید.

استفاده از روغن گرانیوم به‌عنوان یکی از ترکیبات روغن گیاهی سوپرمیکس مو

یکی دیگر از انواع بهترین روغن افزایش ضخامت مو روغن گرانیوم است که برای درمان ریزش شدید مو کم پشتی و همچنین کمک به رشد مجدد موها بسیار مفید میباشد.

خرید روغن افزایش ضخامت مو

برای استفاده از  این روغن بهتر است این روغن را با یک روغن گیاهی دیگر مثل روغن زیتون و روغن نارگیل مخلوط کرده و به صورت ماسک بر روی پوست موی سر ماساژ دهید همچنین می توانید روغن گرانیوم را با یک شامپوی خوب نیز مخلوط کرده و بر روی پوست سر ماساژ دهید. در مورد روغن گرانیوم باید گفت علاوه بر موارد و مزایای که ذکر شد می تواند در نقش یک رطوبت رسان بسیار قوی برای موها عمل کند و به عنوان یکی از بهترین انواع روغن افزایش ضخامت مو مورد استفاده قرار گیرد و همچنین در بازسازی موهای آسیب دیده و خشک نیز که بر اثر استفاده از انواع رنگهای شیمیایی به این حالت در آمده اند بسیار مفید می باشد.