به صفحه های اینستاگرام ما بپیوندید
×

موثرترین راه در رویش و افزایش ضخامت ریش آقایان

روغن گیاهی برای ریش

استفاده از روغن گیاهی برای ریش  باعث تحریک فولیکول های مو، تقویت ریشه ها و ایجاد شرایط پوستی در زیر ریش شما می شود. ریش شما فقط به اندازه پوست زیر آن قوی است. مانند مو های روی سر شما، وقتی ریش شما خشک است، شکننده می شود و ریخته می شود. روغن های مناسب می توانند رشد ریش شما را بهبود ببخشند یا به ضخیم تر شدن ریشه کمک کنند. روغن ریش بدون مواد شیمیایی با کیفیت بالا با الهام از سنت های نظافتی اجداد آفریقایی و تضمین شده برای داشتن ریشی سالم و ضخیم به شما کمک می کند.

روزهایی بود که انتظار می ‌رفت مرد ها آرایش نکنند یا خشن به نظر آیند. مرد امروزی اساسا به خوبی آراسته شده و از استفاده از محصولاتی که بهترین ‌ها را در خود ایجاد می‌کنند، خجالت نمی‌کشد. از این رو، بسیاری از محصولات مراقبت از مو به بازار آمده‌اند.بازار برای چنین محصولاتی اکنون بزرگ ‌تر از قبل است. مردان به سختی تلاش می‌کنند تا هر چه ممکن بهتر به نظر برسند. ما بسیاری از محصولات مختلف را داریم. دلیل اصلی که چرا ما با چنین و فوری مواجه هستیم این است که جهان در حال تغییر است.

یکی از مهم‌ ترین معیار های مردانگی از زمان های قدیم ریش بوده ‌است. کودکان و نوجوانان اغلب آرزو می‌کنند که ریش‌ های پر پشتی داشته باشند.حالا برای چیزی که برای شخصیت کلی یک مرد بسیار مهم است، باید ارزش قائل شد.در دنیای امروز، ریش به یکی از مهم‌ ترین ویژگی ‌ها در چهره یک مرد تبدیل شده ‌است.

خرید روغن گیاهی برای ریش

به شما اجازه می‌دهیم تمام چیزهایی را که نیاز دارید بدانید تا بتوانید خرید خود را انجام دهید و محصول کامل را برای ریش خود بخرید. ما این کار را با مشخص کردن برخی ویژگی ‌های اساسی که باید در خرید روغن گیاهی برای ریش به آن ها توجه کنید را به شما می آموزیم.

روغن گیاهی برای ریش

مواد لازم

نوع موادی که در روغن گیاهی برای ریش شما وجود دارد، قطعا اولین چیزی است که برای خرید آن نیاز دارید. در حقیقت، این امر برای هر محصولی که می‌خواهید بخرید، صادق است.

برای استفاده از روغن گیاهی برای ریش باید توجه کنید که در تماس مستقیم با پوست صورت شما قرار نگیرد، باید خیلی مراقب باشید تا حتی کوچک ‌ترین ذره هم آسیب نبینید. دقت کنید که روغن از تمام مواد طبیعی یا ارگانیک استفاده کند. اگر این کار انجام نشود ممکن است به طور بالقوه به معنی آسیب برای پوست شما باشد.

با مقدار زیادی مواد شیمیایی، پوست شما رطوبت خود را از دست میدهد و با از دست دادن مقدار زیادی از رطوبت، پوست ترک میخورد. در نتیجه، تنها کالا هایی را انتخاب کنید که به صورت گیاهی و ارگانیک درست شده باشند.

ویژگی های روغن گیاهی برای ریش

برخی از روغن ‌های ریش در واقع شامل بو ها نیز می‌شود. آن‌ها به این حقیقت ساده اپی برذه اند که مردان نباید فقط خوب بنظر برسند، بلکه باید بوی خوبی بدهند. اکنون همه مارک‌ های معروف در بازار، روغن ‌ها را با عطر در خود به فروش می‌رسانند.

موثرترین روغن گیاهی برای ریش

روغن گیاهی برای ریش از چه ساخته شده ‌است؟

روغن گیاهی برای ریش ترکیبی از روغن ‌های حامل و روغن ‌های اسانس است، به این معنی که نه تنها بوی ریش شما را عالی می‌کند، بلکه باعث می‌شود که پوست خشک زیر ریش مرطوب شود.

روغن ‌های حامل بخش عمده ‌ای از مخلوط را تشکیل می‌دهند، به عنوان پایه عمل می‌کنند و روغن ‌های اسانس، مایع را رقیق می‌کنند. بیشتر این روغن ‌ها فواید سلامتی منحصر به فرد خود را دارند، در اینجا لیستی از برخی ترکیبات روغن گیاهی برای ریش وجود دارد:

  • نارگیل – مرطوب کننده طبیعی عالی.
  • hazelnut جوش پوستی و آکنه و هیدرات شدن پوست را کاهش می‌دهد.
  • Argan به مبارزه با جنگ بر علیه چین و چروک، نرم کردن پوست کمک می‌کند.
  • Jojoba یک مرطوب کننده عمیق، عالی برای صاف کردن موی مجعد.
  • بادام شیرین، تورم را کاهش می‌دهد.

دنیای طبیعی ما سرشار از مواد خام گیاهی است، و از این گیاهان خام است که انواع روغن گیاهی برای ریش متفاوتی برای ریش تولید می‌شوند. برخی از این روغن ‌های اسانس، مزیت ‌های منحصر به فردی را به سلامتی شما می‌دهند و برای قرن ‌ها به عنوان اهداف دارویی استفاده می‌ شدند. برای مثال برای آرامش عالی هستند و به مبارزه با استرس و اضطراب کمک می‌کنند که زندگی مدرنی را می‌توانند به ارمغان بیاورد بسیاری از روغن گیاهی برای ریش اسانس دار برای عطر های قوی شان انتخاب می‌شوند. حداقل ۱۰۰ روغن اسانس دار در دسترس وجود دارد، به این معنی که شما طیف وسیعی از ترکیبات را برای آزمایش در دسترس دارید.

چگونه می‌توانید از روغن گیاهی برای ریش استفاده کنید؟

استفاده از روغن گیاهی برای ریش یک فرآیند پیچیده نیست.توصیه می‌کنیم که روغن گیاهی برای ریش را در یک قطره به قطره اضافه کنید تا این که ترکیب مناسبی از بو و محافظت و افزایش ضخامت ریش را بدست آورید. مخلوط را روی یک تکه کوچک از پوست آزمایش کنید تا هر گونه ناراحتی ممکن را چک کنید (اگر بیش از حد قوی باشد مخلوط را با روغن حامل بیشتری تضعیف کنید)

مرحله ۱. اضافه کردن روغن حامل به روغن گیاهی برای ریش

ما توصیه می‌کنیم ت تنها با یک حامل شروع کنید. این روند را برای خودتان آسان کنید و سپس همانطور که تجربه بیشتری به دست می‌آورید، می‌توانید شروع به اصلاح ریش خود با ترکیبات بیشتر و ترکیبات پیچیده ‌تر کنید. به سادگی حدود ۱ اونس را اندازه‌ گیری کنید. روغن حامل را بردارید و آن را با استفاده از قیف کوچک به بطری ذخیره اضافه کنید.

مرحله ۲. اضافه کردن روغن گیاهی برای ریش

بطری ‌های روغن اسانس شما باید با قطره ‌چکان ساخته شوند، با دقت تعداد کمی از قطرات را به روغن حامل اضافه کنید ( ۳ قطره از هر روغن اسانس کافی است).

مرحله ۳. تکان دادن

سرپوش را بر روی بطری قرار دهید و تکان دهید. دو قطره در کف دست خود را بسته به اندازه ریش خود بمالید و آن را به طور مساوی گسترش دهید و ریش را ماساژ دهید. بهترین زمان برای استفاده از آن تنها زمانی است که پوست شما تمیز و کمی خشک است.

روغن گیاهی برای ریش چگونه کار می کند

روغن های ریش حاوی جوجوبا تصفیه نشده و روغن آرگان خالص رشد ریش را با مرطوب کردن طبیعی پوست زیر ریش شما تقویت می کنند. این سلول های مرده پوست ناخواسته  سایر موانع رشد سریع مو را از بین می برد. روغن ریش مناسب به منافذ مو های صورت شما نفوذ می کند و باعث افزایش خاصیت ارتجاعی ویس و تحریک رشد سریع ریش می شود. علاوه بر این مزایا، روغن گیاهی برای ریش حاوی آنتی اکسیدان هایی به طور طبیعی و ویتامین E هستند که با ترمیم آسیب های وارد شده به غشای سلولی موهای صورت، ریش شما را تقویت می کنند. هر چه ریش شما قوی تر و مقاوم تر باشد، رشد آن سریع تر خواهد بود.

چگونه انتخاب کنید

انتخاب روغن گیاهی برای ریش مناسب برای رشد ریش می تواند بسیار چشمگیر به نظر برسد. هر کسی می تواند بگوید که بهترین روغن گیاهی برای ریش را دارد، اما اثبات آن سخت است. اولین ماده ای که ذکر شده همان چیزی است که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.محصولات سایت oil-ir.com دارای بهترین محصولات و با کیفیت ترین محصولات مناسب برای رویش و افزایش ضخامت ریش شما است. به عنوان یک قاعده کلی، شما بیش از چند ماده در روغن ریش خود نمی خواهید. این امر به این دلیل است که بیشترین سودمندی روغن ها معمولاً کمترین فراوری را دارند بنابراین نیازی به افزودنی ندارند. توصیه می کنیم از روغن های ریش که ویتامین E را به آن اضافه می کنند خودداری کنید. روغن ریش مناسب از قبل دارای عناصر موادی مانند آرگان است که حاوی ویتامین E طبیعی هستند.

روغن ترکیبی گیاهی میکس ریش

‎افرادی که در ریش هایشان جای خالی دارند و ریش هایشان کامل در نیامده حتما از روغن گیاهی برای ریش  استفاده کنند با استفاده از این محصول ریش های جدیدی رویش میکنند و تمامی ریش های صورت یک دست میشود. ‎همینطور آقایانی که ریش هاشون بصورت سکه ایی خالی شده است به سرعت نتیجه میگیرند و ریش یا سبیلاشون ضخیم میشود و رشد میکند.تمام مشکلات خشکی، دمج، وِز، عدم رشد و غیره ریش و سبیل رو برطرف و آبرسانی میکند؛ ‎شفاف کننده بسیار قوی. روغن گیاهی برای ریش ترکیبی از یازده گیاه فوق العاده موثر که دوتای آن ها خیلی کمیاب هست تشکیل شده است. مخصوصا برای دوستانی که تو آب و هوای خشک یا خیلی مرطوب زندگی میکنند خیلی مناسب میباشد. این محصول جا های خالی ای که ریش در نیامده یا کم در آمده را بصورت یکدست با ریش پُر میکند.

بهترین روغن گیاهی برای ریش

چه موقع باید از آن استفاده کنیم

یک تصور غلط رایج وجود دارد که شما فقط باید از روغن ریش بر روی ریش خود استفاده کنید. آن‌ هایی که موهای زائدی بر روی صورت دارند و امیدوارند که ریش خود را رشد دهند، نباید منتظر رشد موی صورت قبل از استفاده از روغن ریش باشند. هم چنین روغن ریش مرطوب کننده ای عالی است، بنابراین به تغذیه آن موهایی که زیر پوست رشد می‌کنند، به طوری که آن ‌ها می‌توانند در پوست قوی، مرطوب و سالم رشد کنند میپردازد. استفاده روزانه و تکرار آن در طول روز بسته به آب و هوا، محیط و سطح فعالیت برای رشد و حفظ ریش قوی نیاز دارد.

 

بیشتر بخوانید : ۱۴ تأثیر روغن گیاهی برای ریش آقایان