به صفحه های اینستاگرام ما بپیوندید
×

بهترین روغن رویش مجدد مو برای ریزش های بعد از زایمان مو

روغن رویش مجدد مو

شاید بسیاری از زنان را در اطراف خود دیده باشید که پس از بارداری دچار ریزش مو می شوند. شاید هم خودتان جزء خانم هایی باشید که پس از زایمان دچار مشکل ریزش مو شده اید. روغن رویش مجدد مو می تواند چاره ساز مفیدی در این رابطه شناخته شود. این روغن کمک می کند تا به کمک ترکیبات گیاهی بدون هیچ تقلا یا تلاش مضاعفی از احیای مجدد موهای خود لذت ببرید. اما این روغن رویش مجدد مو چیست؟ و چگونه می تواند به شکلی ویژه اثر کند؟

بسیاری از خانم ها با گذر از دوره بارداری با این مشکل دست و پنجه نرم کرده و غالباً هم راه چاره ای برای آن نمی یابند. البته همه زنان این وضعیت را تجربه نخواهند کرد، و برخی دیگر ممکن است آن را فقط در یک دوره بارداری تجربه کنند. و برای زایمان دوم از چنین مشکلی برخوردار نباشد. با این حال بطور رسمی، این عارضه جانبی ویژه حاملگی و زایمان است که در 90 درصد موارد رخ خواهد داد. پس باید برای بهبود آن فکری در سر داشت. روغن رویش مجدد مو هرآنچه که نیاز دارید تا به موهای خود ببخشید، و طراوات آن را حفظ نمایید به شما عرضه خواهد کرد.

روغن رویش مجدد مو

روغن رویش مجدد مو

چه چیزی باعث از دست رفتن مو بعد از به دنیا آمدن فرزند می‌شود؟

به طور کلی، بدن در دوران بارداری از سطوح استروژن و پروژسترون تغذیه می‌کند، که باعث می‌شود مو در مرحله پیشرفت رشد باقی بماند؛ و رشته‌های ضخیم‌تر و پرپشت را ایجاد کند. پس از آن، هورمون ‌های شما در ماه‌های بعد از زایمان از بین می‌روند. و در این شرایط است که مو در این مرحله” استراحت” را آغاز می کند؛ که تقریبا سه ماه قبل از رشد جدید خود و رویش موهای جدید به این شکل باقی می‌مانند. برای تقویت هر چه بیشتر موها و پیش انداختن این مدت زمان مشخص می توان از روغن رویش مجدد مو استفاده کرد.

چه میزان از ریزش مو پس از زایمان طبیعی است؟

اگر به طور مکرر یک رشته‌ مو روی بالش خود پیدا می‌کنید، و یا موقع دوش گرفتن متوجه ریزش بخشی از موهای خود می شوید، یک پروسه‌ی عادی را مشاهده خواهید کرد. این مسئله با روغن رویش مجدد مو بهبود می‌یابد. شما اصولاً قبل از بارداری و به دنیا آمدن فرزند، در حدود ۸۰ تار مو در روز از دست می‌دهید. اما این موضوع برای یک مادر حدود ۴۰۰ ریزش تار مو در روز محسوب می شود. بنابراین عادی بودن این مسئله خود درکی مهم برای شروع درمان خواهد بود.

پس از شش ماه گذر از زایمان، ریزش مو باید به اندازه‌ی پیش از بارداری کند شود. برای ارتقا بهبود روغن رویش مجدد مو استراتژی قوی و موثری است که به هیچ یک از بخش های بدن آسیب نزده؛ و می تواند به عنوان تقویت کننده ای ویژه بکار برده شود. روغن رویش مجدد مو حتی در روند شیردهی نیز اختلال ایجاد نخواهد کرد ( برعکس خیلی از داروهای شیمیایی)

اگر احساس می‌کنید که ریزش مو در حال کاهش یافتن چشمگیری نیست، احتمال این وجود دارد که مسائل بهداشتی دیگری نیز در این زمینه دخیل باشد. بارداری می‌تواند سطح فریتین بدن شما را تغییر دهد (یک پروتئین سلول‌های خون که به بدن شما کمک می‌کند). همچنین می‌تواند تیروئید را دچار مشکل نماید. بنابراین می توانید در این رابطه به سراغ درمان با کمک روغن رویش مجدد مو بیایید.

روغن رویش مجدد مو

ریزش مو پس از زایمان

آیا از دست رفتن مو با حاملگی ‌های بعدی بدتر می‌شود؟

پاسخ به این سوال منفی است. همانطور که در بخش های قبلی اشاره شد، این مسئله ممکن است با وسعت و شدت متفاوتی بسته به شرایط زندگی یا ویژگی های درونی روی دهد. اما به لطف روغن رویش مجدد مو بهتر می‌شود. در این مورد برخی از زنان ممکن است کشف کنند که مشکلات ژنتیکی (مثل الگوی طاسی سر مردانه، که در آن مو های جلو و پشت پوست سر دچار ریزش می شوند)می‌تواند با بارداری همراه شود.

دیوید سالینجر، مدیر انجمن بین‌المللی پوست و مو اظهار کرده است که: این نوع ریزش مو است که ممکن است با هر بارداری بیشتر مشخص شود. برای پیشگیری و در خوشبینانه ترین حالت بهبود عملکرد رویش و ارتقا پرپشتی و کیفیت موها می توانید از روغن رویش مجدد مو و سپس استفاده مداوم آن بهره مند شوید.

آیا درمان به کمک روغن رویش مجدد مو موثر است؟

اکنون که عمده ی مردم به سراغ انتخاب گزینه های سریعتر و اثربخش می گردند و به دنبال ریسک کمتر با پشتیبانی درمانی و خواص لازم هستند، روش های درمانی گیاهی ( روغن رویش مجدد مو ) جایگزین مناسب تری نسبت به گزینه های پر ریسک یک شبه هستند. که دریافت نتیجه با بالا و پایین های زیادی همراه است. مراقبت از یک نوزاد یک دوره‌ی پر استرس و خسته‌کننده است؛ و می‌تواند فشار زیادی بر روی بدن شما وارد کند، که این امر نیز باعث ریزش و از دست رفتن موهایتان می شود.

با اطمینان از اینکه قند خون، آهن، روی و سطح ویتامین D طبیعی دارید، بهتر است درمان به کمک روغن رویش مجدد مو را شروع کنید. سپس، همان کاری را که می‌توانید برای به حداقل رساندن استرس انجام دهید (به طور حتم آسان‌تر از رسیدگی به نوزاد)، خوردن یک رژیم غذایی سالم با مقدار زیادی پروتئین برای کمک به فرآیند رشد مو است. اما حقیقت این است که تاثیرگذاری خواص موجود در روغن رویش مجدد مو با خرید روغن گیاهی مو چند برابر خواهد بود.

بسیاری از افراد به دنبال درمان با لیزر برای تحریک رشد مو می روند که نمی توان این دست روش ها را جدای از پر هزینه و پرچالش بودن، به عنوان درمان قطعی دانست. روغن رویش مجدد مو با خواص گیاهی خود کمک می کند تا پس از دریافت نتیجه ی لازم از آن به عنوان یک درمان قطعی و بدون رقیب یاد کنید که عوارض نزدیک به صفر آن در مقایسه با این دست عمل های تحریک کننده کیسه های ترشحی مو، آسانتر و ایمن تر است.

خرید روغن گیاهی مو

رویش مجدد مو

استفاده از روغن رویش مجدد مو بجای کوتاه کردن آنها

چرا استفاده از روغن رویش مجدد مو بهتر از درمان های دیگر است؟ خیل عظیمی از خانم ها قبل یا بعد از بارداری به علت ریزش مو سعی می کنند تا چاره ای بیندیشند. یکی از این چاره های به ظاهر درمان کنند این است که موهایشان را تا جای ممکن کوتاه کنند. شاید این نوع روش بتواند زیبایی خاصی به ظاهرتان ببخشد اما عملاً هیچگونه اثر تقویت کنندگی یا چیدن برای تحریک و رویش بهتر مو ها را نخواهد داشت.

این باور غلط فقط باعث از بین رفتن بخش زیادی از موها و عدم دریافت نتیجه ی واحد تا جای ممکن می شود. بنابراین وقتی موهایتان را کوتاه کنید دو چیز را از دست خواهید داد. یکی طول موهایی که مدت مشخصی لازم دارند تا مجدداً بلند شوند. دوم اینکه اگر به فکر تقویت داخلی و بیرونی آنها نباشید، عملاً فقط کار بیهوده ای را انجام داده اید.

بهتر است که فکر کوتاه کردن موها را کنار بگذارید؛ و از درمان های موضعی و مدت دار استفاده کنید. روغن رویش مجدد مو کمک می کند تا رشد طولی و بنیادی موها تقویت شود. بنابراین لازم نیست تا حتما موهای کوتاهی داشته باشید تا اثرات لازم را دریافت نمایید. شما می توانید در کنار توجه به فرزند تازه متولد شده خودتان، مانند گذشته به فکر زیبایی و طراوت موهای خود باشید.

مصرف و دریافت کارکرد نهایی با کمک روغن رویش مجدد مو فقط پشتکار و توجه نیاز ندارد. انتخاب این گزینه نه جراحی، نه رفتن به آرایشگاه و نه امتحان کردن شامپوها و مکمل های رنگارنگ موجود در بازار را طلب می کند. دریافت چندین امتیاز ویژه در مقایسه با طی کردن مسیر های نامبرده شاید اولین و قطعی ترین گزینه محسوب شود. پس منتظر چه هستید؟

روغن ترکیبی گیاهی سوپر میکس به علاوه روغن ترکیبی گیاهی میکس مو

در سایت Oil-ir.com محصولات روغن ترکیبی گیاهی سوپر میکس در کنار روغن ترکیبی گیاهی میکس مو وجود دارند که، تنها با فرمولاسیون ویژه و غنی طراحی و سپس تولید می شوند. این دو روغن رویش مجدد مو پس از خرید و استفاده نتایج را به مرور زمان به شما نمایان خواهند کرد. پس از مدت زمان مشخصی از مصرف آنها می توانید مطمئن باشید که اثرگذاری روزانه رخ می دهد. درست مثل زمانی که دارویی را برای بهبود بیماری در ساعات مشخصی مصرف می کنیم، روند درمان به کمک روغن رویش مجدد مو هم باید در یک دوره مصرف مشخص هر شب تکرار شود، تا نتیجه ی کامل بدست آید.

این دو روغن رویش مجدد مو به سراغ بافت موها رفته و آنان را قوی و قدرتمند می سازند ( روغن ترکیبی گیاهی میکس مو). همچنین با نفوذ و تحریک پوست سر کمک می کنند تا روند رشد موها بسیار پر سرعت تر از صبر و تحمل چندین روزه برای تماشای رویش چندین تار مو انجام می شود ( روغن ترکیبی گیاهی سوپر میکس مو). شما می توانید این دو محصول را در کنار هم استفاده کنید تا رشد مو و تقویت آنها خیلی سریعتر از استفاده تکی آنان صورت بگیرد. این دو روغن رویش مجدد مو بدون اثر گذاری بر دیگر روند های مرتبط با شیردهی به نوزاد، می توانند کاملاً ایمن و آسان مورد استفاده قرار بگیرند.