به صفحه های اینستاگرام ما بپیوندید
×

مصرف سبوس برنج برای افزایش ضخامت و رویش مجدد مو

روغن رویش مجدد مو

مصرف سبوس برنج برای افزایش ضخامت و رویش مجدد مو


روغن رویش مجدد مو طبیعی، برای مراقبت از مو به خاطر خاصیت مرطوب کنندگی، تغذیه مو و حتی پوست به همراه خواص آنتی ‌اکسیدانی استفاده می‌شده ‌است. تمام روغن‌های گیاهی حاوی اسیده‌ای چربی هستند، که پوست و مو را نرم‌تر می‌کنند. برخی از روغن‌ ها مثل روغن زیتون و روغن مو نارگیل به شهرت کامل در بین مردم رسیده اند، و به طور گسترده استفاده می‌شوند. در حالی که برخی دیگر کم‌تر شناخته‌ شده هستند.

اما شاید مهجور ترین روغن رویش مجدد مو در این میان، به علاوه خاصیتی شگفت آور برای افزایش ضخامت مو روغن سبوس برنج باشد. این روغن به جز در اختیار داشتن خواص بی نظیر برای سلامت بدن نقش ویژه ای را در بخش احیای سلامت مو و رشد آن ایفا می کند، تا به جایی که وجود آن در یک روغن رویش مجدد مو، به بازگرداندن موهای از دست رفته یک فرد و ضخیم شدن بافت آن منجر می شود. مصرف این روغن حتی کمک می کند تا موهایی که شکل طبیعی خود را از دست داده اند، مجددا به چرخه زندگی طبیعی خویش بازگردند.

 افزایش ضخامت و رویش مجدد مو

روغن رویش مجدد مو

بیشتر بخوانید: 9 عامل خیلی مهم و ساده که باعث درمان قطعی ریزش مو میشود!!

 

ترکیبات جالب سبوس برنج به عنوان روغن رویش مجدد مو

روغن سبوس برنج، که گاهی روغن دانه برنج نیز نامیده می‌شود؛ از لایه ضخیم قهوه‌ای سخت برنج (پوسته بیرونی دانه برنج) استخراج می‌شود. این روغن یک محصول جانبی از تولید برنج سفید است ( در برنج قهوه ‌ای لایه سبوس دست ‌نخورده باقی نگه داشته می شود، که ارزش غذایی آن را افزایش می‌دهد). سبوس برنج حاوی ۱۲ الی 13 درصد روغن است که می‌تواند از پخت‌ و پز گرفته تا به عنوان یک محصول مراقبت مو مورد استفاده قرار گیرد.

روغن سبوس برنج به عنوان ترکیبی معجزه آور در روغن رویش مجدد مو نیز به دلیل ترکیب اسید های چرب متعادل آن به طور گسترده برای مراقبت شخصی استفاده می‌شود. این ماده شامل چربی‌ های اسید چرب غیر اشباع، دارای حلقه های اشباع نشده، و چربی های اشباع شده است. روغن سبوس برنج شامل اولئیک اسید (اسید چرب امگا ۹)، لینولئیک ‌اسید (اسید چرب امگا ۶)، اسید آلفا لینولنیک (یک اسید چرب امگا ۳)، است.

به خاطر وجود این ترکیب اسید ‌های چرب، روغن خوب جذب روی پوست و مو جذب می شود، حفره های پوست را مسدود نمی‌کند، و نمی گذارد پوست و مو چرب به نظر برسد. روغن سبوس برنج به عنوان ترکیبی طبیعی در روغن رویش مجدد مو و روغن افزایش ضخامت مو غنی از آنتی‌اکسیدان‌ها مثل ویتامین E (توکوفرول ها و توکوترینول) است؛ که آن را برای مراقبت از مو و پوست مناسب می‌کند. خنثی کردن اثرات مضر رادیکال‌های آزاد و پیش‌گیری از پیری زودرس از جمله خواص اصلی در ترکیبات روغن رویش مجدد مو است.

روغن افزایش ضخامت مو

روغن افزایش ضخامت مو

خواص بی نظیر سبوس برنج جهت مراقبت، افزایش ضخامت و رشد مجدد مو

  • ضد موخوره شدن موها: نخستین راهی که در مواجهه با موخوره مشاهده می کنید چیست؟ شاید تنها راه مفید و ممکن برای از بین بردن این حالت، کوتاه کردنشان باشد.

اما روغن سبوس برنج شامل مقادیر غنی آنتی‌اکسیدان‌ها است که به محافظت از مو در برابر اشعه UV کمک می‌کنند. این روغن یک نقطه فشاری بالایی دارد و آن را تبدیل به گرمایی طبیعی می‌کند.

  • روغن سبوس برنج به خاطر مقدار بالای ویتامین E، جریان خون را به پوست سر برگردانده و ماده‌ی مناسب جهت تحریک عبور خود در سر می باشد؛ که بر سلامت پوست و کنترل شوره سر تاثیر می‌گذارد.

دلیل وجود این خاصیت به دلیل وجود آنتی‌اکسیدان در این روغن به عنوان عنصری مهم در روغن رویش مجدد مو است. وجود این ماده در یک روغن رویش مجدد مو به کاهش خارش پوست کف سر و ناراحتی های مرتبط با شوره سر کمک می‌کند.

  • برای ریزش مو: همانطور که در ابتدا اشاره شد، روغن سبوس برنج نیز غنی از اسیده‌ای چرب امگا ۶ و اولئیک اسید است.

این ترکیب به همراه آنتی‌اکسیدان‌های داخل یک روغن رویش مجدد مو به شما معجونی عالی برای رشد مو ارائه می دهد. استفاده از روغن کرچک به طور منظم به تحریک گردش خون در این مناطق مختلف سر کمک می‌کند و کیسه‌های ترشحی مو را احیا می‌کند، تا موهای قوی و سالم رشد کنند.

  • رفع سفیدی مو: وضعیتی که ناشی از عدم تعادل بین رادیکال‌های آزاد و آنتی‌ اکسیدان‌ ها است باعث تغییر رنگ مو می شود. روغن رویش مجدد مو حاوی سبوس برنج مقدار زیادی از آنتی‌اکسیدان‌ها را به منظور جلوگیری از دست دادن رنگدانه در اثر استرس اکسیداتیو، تامین می‌کند.

روغن رویش مجدد مو

مراقبت از مو

بیشتر بخوانید: روغن جلوگیری از ریزش مو و پرطرفدارترین روغن رویش مجدد مو

احیای زیبایی و جوانی مجدد با کمک سبوس برنج در روغن رویش مجدد مو

در هر سنی که باشید، تفاوت نمی کند؛ زیبایی و جوانی خواسته ی همه ی افراد یک جامعه است. وجود سبوس برنج در محصولی در قالب روغن رویش مجدد مو و یا روغن افزایش ضخامت مو تکامل ترکیبی و بنیادی آن را فراهم می آورد. استفاده از روغنی با وجود چنین خواصی آسایش خاطر و رضایت کافی یک شخص را از دریافت نتایج نهایی شامل می شود. چرا که همگان می دانند که دریافت نتیجه ای اثر بخش و دلخواه به مرور زمان و با استمرار کافی صورت می گیرد.

مقایسه این مسئله با هنگامی که به هر محصولی متوسل می شوید تا برای بدست آوردن موهایی پرپشت و شاداب وقت کمتری را صرف کنید، این پرسش را در ذهن ایجاد می کند که کدام وضعیت برای اثر بخشی بهتر خواهد بود؟ بدون شک وجود محصولی در قالب روغن رویش مجدد مو و افزایش دهنده ضخامت آن، در زمانی مشخص اما بهینه، در راز مدت تاثیر خود را نشان خواهد داد. چرا که وقتی به محصولات طبیعی اتکا می کنیم که در بنیان خود با اصالت و استاندارد طراحی شده اند، هیچگونه استرس خاصی از بابت بازگشت حالت سابق یا ایجاد وضعیت بحرانی تر برای مو و حتی پوست خود تجربه نخواهید کرد.

تقویت مو

استفاده از سبوس برنج خام یا روغن رویش مجدد مو و افزایش ضخامت مو؟

وجود عناصر مختلف، مانند سبوس برنج جای هیچ شک و شبهه ای را در جهت بکارگیری مواد طبیعی به جای مواد پرخرج شیمیایی یا حتی عمل های پر ریسک جراحی را باقی نمی گذارد. چرا که همیشه اعتماد به طبیعت، نتایج بهتری را در اختیارتان قرار خواهد داد. با توصیفات ذکر شده در مورد خواص سبوس برنج ( تنها بر روی موها) اما چگونه می توان از آن استفاده کرد؟

شاید در نگاه اول به سراغ استفاده از آن به شکل اولیه و خام بروید. اما این موضوع به تنهایی نمی تواند پاسخگوی نیاز های تقویت رشد موهای شما باشد. یک روغن رویش مجدد مو و افزایش ضخامت مو که بخشی از آن وام گرفته از خواص بی نظیر سبوس برنج باشد، بهترین انتخابی است که خواص ابتدایی این محصول برآمده از دل طبیعت را در اختیارمان قرار می دهد.

به علاوه ترکیبات دیگر بکار رفته در روغن رویش مجدد مو و روغن افزایش ضخامت مو کمک می کند تا اثر کلیه روغن های طبیعی به شکلی مثبت و موثر روی پوست سر ایجاد شوند. البته لازم به ذکر است که دریافت نتیجه موثر و کامل بسته به فیزیک یا سیستم بدن هر شخص در کنار سن و سال وی متفاوت است. اما با این تفاسیر دریافت یک نتیجه قطعی و دلخواه مورد تضمین شده و موثر استفاده از روغن رویش مجدد مو استاندارد است.

 

رشد مجدد مو

تاثیرات روغن ترکیبی گیاهی سوپر میکس مو و روغن ترکیبی گیاهی میکس مو

روغن ترکیبی گیاهی سوپر میکس مو و روغن ترکیبی گیاهی میکس مو با بکارگیری سبوس برنج و خواص جادویی آن به عنوان دو محصول طبیعی و با کیفیت پایدار ارائه می شود. این دو محصول با در اختیار داشتن ویژگی های طبیعی و آبرسانی به موها از شکل چرب یا خشک و بد حالت شدن آن ها جلوگیری می نمایند.

روغن ترکیبی گیاهی سوپر میکس مو همانطور که از نامش مشخص است به عنوان یک قهرمان کامل به عنوان روغن رویش مجدد مو و تقویت موهایی که به تازگی کاشته شده یا به دلایل محیطی دچار ریزش و نازکی شده اند، عمل می کند. بنابراین مدت زمانی که شما برای دریافت نتیجه و اثر بخشی خواهید داشت چیزی در حدود یک ماه بعد از مصرف آن است. رعایت نکات مرتبط با نحوه مصرف این روغن ها در کنار عدم وجود اثرات جانبی آرامش و اطمینان خاطر شما را از:

  1. کاملا گیاهی بودن
  2. کاملا اصیل بودن

حفظ میکند. محصول دوم که  روغن ترکیبی گیاهی میکس مو نام دارد، برای موهایی که به هر دلیل ضعیف یا شکننده شده اند استفاده می شود. استفاده این روغن رویش مجدد مو و افزایش ضخامت مو کمک می کند تا دریافت نتایج نهایی مثل دیگر محصولات خارجی یا تقلبی موجود در بازار ناامید کننده نباشد. پس از مصرف مرتب این روغن رویش مجدد مو و افزایش دهنده قطر موها، روال سابق رشد و درخشان شدن بافت آن ها را بر روی سر خود خواهید دید.

محصولات مذکور در سایت oil-ir.com با در اختیار داشتن دانش کافی در مورد خواص روغن های طبیعی مانند سبوس برنج تهیه و تولید می شوند؛ و هیچ گونه عوارض و ناراحتی خاصی را برای فرد ایجاد نکرده، و همچنین از ایجاد حساسیت های پوستی مصون هستند. با توجه به خواص ذکر شده، شاید دست کم امتحان کردن هرکدام از این روغن رویش مجدد مو امید شما را به بازگشت حیاتی مجدد برای موهایتان، احیا کند.